- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Соларен панел BCB England
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Оцеляване/Туризъм
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
WWW.ORAGIE.COM
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Яну, 2009 1:03 am    Заглавие: Соларен панел BCB England Отговорете с цитат

Соларен панел BCB England

Панел зареждащ мобилни телефони директно от слънчевите лъчи.
Военен продук използващ се от армейските части в Европа. Категория Military Power. В комплект с накрайници за масовите модели телефони.

Продуктът: http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=96&products_id=1078

Филмче: http://www.youtube.com/watch?v=RSW0ID-jq7s&fmt=18
Тел.: 02/980-90-90, 0899-151815
Email: office@oragie.com, info@oragie.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rapsio
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Съб 31 Яну, 2009 11:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Брей, че то това е супер. Едно такова и единствения проблем в "survial" ситуациите остава само обхвата Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pagoda
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Съб 31 Яну, 2009 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ни требе 4-ти блок на АЕЦ Mr. Green
ivan_tupan
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Чет 21 Май, 2009 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тая цена е брутална просто - 140... и колко лева Very Happy ... хубаво че е компактно ама цените на соларните панели варират около 10-15лв на 1W - а на телефон в никакъв случай не му трябва повече от максимум 2W.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
joy_boy
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Вто 26 Май, 2009 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivan_tupan написа:
Е тая цена е брутална просто - 140... и колко лева Very Happy ... хубаво че е компактно ама цените на соларните панели варират около 10-15лв на 1W - а на телефон в никакъв случай не му трябва повече от максимум 2W.

и е така и не е така Smile
вярно че на някой сайт като дийл екстрийм може да си вземеш самия соларен панел за жълти стотинки... но от соларен панел, до зарядно устройство, с батерия която да се зарежда през светлата част и от която да черпиш вечер, във достатъчно здрав и изпитан корпус.. със следене нивото на заряд... абе човек може да си го направи, но и времето струва пари.. да не говорим, че трябва да има малко опит поне..
Върнете се в началото
GEGATA
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Шумен/Бургас

МнениеПуснато на: Сря 27 Май, 2009 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да кажа, че ема едни лепенки, които "увеличават" обхвата... Да знаете за тях, че са ПЪЛНИ БОКЛУЦИ и за НИЩО не стават.

Борбата за оцеляване е война без край.
И войната, войната никога не се променя...
Върнете се в началото
joy_boy
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пет 29 Май, 2009 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гега, чак ми се прииска да напиша ироничен коментар, ама няма - преди малко изхвърлих една химикалка-камера, която току що бях получил от жълтите братя Smile
Върнете се в началото
GEGATA
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 29 Май, 2009 7:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми такъв е живота... междодругото си купих 10 калкулатора, и им взех слънчевите батериики, запоих ги 1 за друга всичките и отрязах накрайника на зарядното за стария ми телефон, и успя да го зареди за 20тина минути... но е лесно чуплива

Върнете се в началото
joy_boy
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Съб 30 Май, 2009 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

гега браво! подобни опити трябвада се насърчават.. пробвай да залепиш слънчевите батерии на някаква основа.. може примерно някоя пластмаса или нещо подобно, даже може да пробваш в кутийка от сиди, от ония постарите дето са по половин сантиметър, прозрачните..
а колко мангизи даде за калкулатори? може да погледнеш на dealextreme dot com има добър избор от соларни панели, не са скъпи.. а ако искаш да се задълбочиш в тая тема, като се прибера на моя комп ще ти пратя линк към един сайт с просто обяснени и лесни схемички за ограничаване на тока на заряд и регулиране на напрежението. то в това е удоволствието, да го направиш сам Smile
Върнете се в началото
GEGATA
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Съб 30 Май, 2009 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

joy_boy написа:
гега браво! подобни опити трябвада се насърчават.. пробвай да залепиш слънчевите батерии на някаква основа.. може примерно някоя пластмаса или нещо подобно, даже може да пробваш в кутийка от сиди, от ония постарите дето са по половин сантиметър, прозрачните..
а колко мангизи даде за калкулатори? може да погледнеш на dealextreme dot com има добър избор от соларни панели, не са скъпи.. а ако искаш да се задълбочиш в тая тема, като се прибера на моя комп ще ти пратя линк към един сайт с просто обяснени и лесни схемички за ограничаване на тока на заряд и регулиране на напрежението. то в това е удоволствието, да го направиш сам Smile
Ами залепих ги на 1 кашон като за начало, само да видя дали въобще ще проработи... стана, но трябваше да ги пооправя, защото на 3-4 места даваше на късо...
За калкулаторите дадах 10 лева, но в мазата имах 4. dealextreme е добре, но имам само дебитна карта пък в брой не искат.Ще съм ти благодарен за схемичките... напоследък електрониката ми стана като 2ро хоби...
И да, прав си за удоволствието да го направиш сам.Още помня как си бях направил една лодка с дистанция от една стара количка и я карах 1 година в морето без да имам проблеми... (имаше, но незначителни, като скъсана жичка, калпаво запояване и прочие...). Просто при мисълта, че аз съм го създал, ме радваше много и удоволствието беше по-голямо отколкото количката с дистанцията. Лодката си свърши в морето като една вълна я обърна (по принцип нямаше проблеми с преобръщанията защото бях я направил от 2 тарелки една върху друга и с лекопласт залепени).И като се преобърна бог знай защо отказа 3тото двигателче и така си остана в морето... беше зима.То количката е ляво дясно и напред ... те ги бях турил в кишетата за завиване и едно двигателче в центъра дето движи лодката напред само... свързано с една батерия и върти там ...
Помня, че бях турил малки кабелчета 1 см големи и едната половина на двигателя оста а другата жичка с перката и така ги удължавах...

Върнете се в началото
joy_boy
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Съб 30 Май, 2009 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гега, ето ти сайта http://www.reuk.co.uk/
като може да започнеш с това http://www.reuk.co.uk/Basic-4-AA-Solar-Battery-Charger-Plans.htm

разбира се, вс е на английски, ама вий младите нали го знаете Smile
Върнете се в началото
GEGATA
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Съб 30 Май, 2009 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А... знайм ние... аз ся съм в "италианска" и тоз англииски въобще го забрайх от всякъде.
Мерси много за сайтовете. Smile
http://www.reuk.co.uk/PVC-Wind-Turbine-Blades.htm
Това ме заинтригува...
Админе, извинявай за "саботажа" който правим, ама си имам ръце на раменете Wink !

Върнете се в началото
optimeon
Гост

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2018 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво друго може да предложите
Question Question Question
mens real leather jackets,двигателно масло,работа в америка,мазилки за коридор
Върнете се в началото
moon21
Гост

МнениеПуснато на: Вто 17 Апр, 2018 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че ще е полезно ако някой даде още предложения, особено за новите тук
bulgarian law firm,автокаско,спедиция,cadouri
Върнете се в началото
optimeon
Гост

МнениеПуснато на: Пон 16 Юли, 2018 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой нещо?
акумулаторни инструменти

Последната промяна е направена от optimeon на Нед 29 Юли, 2018 10:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Оцеляване/Туризъм Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети