- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Някой може ли да даде инфо за GAMO VIPER SKEET - EXPRESS
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Марки и модели пневматично оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

бихте ли си купили GAMO VIPER SKEET - EXPRESS
DA
17%
 17%  [ 4 ]
NE
82%
 82%  [ 19 ]
Общо гласове : 23

Автор Съобщение
Беселин
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Пирдоп

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен в Хатсан ме дразнят отвратителните цеви и опоменатите от теб ремонти.Искам като купя нещо да работи не постоянно да го ,,побутвам" за да функционира нормално.Виждам, че вече има мнения описващи много добри турски цеви и пушки като цяло.Явно турците вдигат качеството, но аз още не съм склонен да им се доверя на изделията.Предубеден съм в интерес на истината по отношение на турските пушки.
Изненадан съм, че описваш Комета 400 като неудобна.Досега всички са я хвалили, но също като теб смятам, че универсална пушка няма и всяка си има предимства и недостатъци и няма такава, която да пасва идеално на всеки.Ама за 1250 никой неможе да ме убеди, че не е по-добра от кой и да е Хатсан.Тя просто си работи безпроблемно без да и правиш нищо.Пушката е супер и ако имах достатъчно пари нямаше сега да я продавам.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didarai
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За 1250 няма как да коментирам.Не съм я и виждал,но сигурно не е лоша пушка.Цевта на моя хасан е безупречна.На кометата приклада стои високо и трябва доста изчанчено да застанеш за да се мериш с механичните(ще направя едно ревю нататък).С Хасана нямаш такъв проблем и си стоиш отпуснат ,не напрегнат.За оптичен ще е по удобна Кометата.Ще видим нататък може и да и сложа.
Върнете се в началото
BaDxBoY
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дидирай имам въпрос - що сравнявате пушка за 190 лева с пушка за 400 ? Все пак мисля , че хатсаните за цената са си идеални ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didarai
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BaDxBoY написа:
Дидирай имам въпрос - що сравнявате пушка за 190 лева с пушка за 400 ? Все пак мисля , че хатсаните за цената са си идеални ..

А защо пък не?
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте последните постове от темата за Хатсан125.Ей затова не искам да купувам турска пушка.Иначе да си призная на 125 съм се точил още преди да си взема ЦФХ-а, а и като ми се прииска нещо по-мощно преди да купя Хънтър-а.
usera2
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Анкетата е за GAMO VIPER SKEET - EXPRESS а вие за какво говорите Surprised
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми понеже въпросната Гамо Вайпър е гола вода почти никой не се прецаква да я купува и затова темата не върви и се пишат други работи.
BaDxBoY
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Usera имам въпрос - Защо от толкова много модели , искаш точно тази ? Скъпа е , не е от най-силните , скъпи патрони ? Отделно лова с въздушна пушка е забранен ? Земи си ЦФХ , както ти казаха или Whisper X .. Що не погледнеш и Нориките ? Аз лично се влюбих в тях .. Примерно Dream hunter ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BGun
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

didarai написа:
BaDxBoY написа:

А защо пък не?

В момента и съм и не съм съгласен с теб Laughing
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 11 Май, 2010 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BaDxBoY написа:
Usera имам въпрос - Защо от толкова много модели , искаш точно тази ? Скъпа е , не е от най-силните , скъпи патрони ? Отделно лова с въздушна пушка е забранен ? Земи си ЦФХ , както ти казаха или Whisper X .. Що не погледнеш и Нориките ? Аз лично се влюбих в тях .. Примерно Dream hunter ?

Аз не я искам, анкетата не е моя. Вече имах въпросната пушка и съжалявам, че се наложи да я продам. Верно, че патроните са скъпи, но с тях се стрела само на "месо" Smile иначе за кеф се стреля с обикновени чашки- с тях не се различава много от ЦФХ-а. Той лова е забранен, но познай колко се спазва това Smile пък и става дума за дребни пернати.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Марки и модели пневматично оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети