- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Одобрявате ли пускането на нови теми по конкретни въпроси?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Общ раздел пневматично оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Одобрявате ли пускането на нови теми по конкретни въпроси?
Да, одобрявам.
64%
 64%  [ 18 ]
Не, не одобрявам.
32%
 32%  [ 9 ]
Все ми е едно.
3%
 3%  [ 1 ]
Общо гласове : 28

Автор Съобщение
bernhard
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 7:19 am    Заглавие: в памет на анкетата Отговорете с цитат

Естествено, при така формулирания въпрос на анкетата, да се получат тези резултати. Само, че спорът беше с друга насоченост, а именно " Одобрявате ли пускането на нови теми по конкретни въпроси, КОГАТО ИМА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИ СЪЩИТЕ ИЛИ ПОЧТИ СЪЩИТЕ?"
Никой никога не е искал спирането на НАИСТИНА НОВИ теми.

Фийлд Таргет Клуб София
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Беселин
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Пирдоп

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 7:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си колега.Има например една тема (нищо против колегата, който я е пуснал) Пушкало5.5 се казва.Какъв е смисъла да се пуска като има тема за избор на пушка?Е да сигурно е и тя вече към 200стр. можеше да я озаглави Гамо1250 или Диана?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didarai
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 9:52 am    Заглавие: Re: в памет на анкетата Отговорете с цитат

bernhard написа:
Естествено, при така формулирания въпрос на анкетата, да се получат тези резултати. Само, че спорът беше с друга насоченост, а именно " Одобрявате ли пускането на нови теми по конкретни въпроси, КОГАТО ИМА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИ СЪЩИТЕ ИЛИ ПОЧТИ СЪЩИТЕ?"
Никой никога не е искал спирането на НАИСТИНА НОВИ теми.

Това си е точно така.Мислех да пиша подобен пост,но понеже бях страна спора се отказах.Аз натиснах "не" в анкетата точно защото спора е за това което написа bernhard ,но на практика ако не знаех за какво става въпрос на отговора на този в анкетата бих натиснал "да".Опитах се да го уточня в един от горните постове,но явно се гласува без да се четат те или от хора които трябва да гласуват с "все ми е едно".Интересно какви щяха да бъдат резултатите ако въпроса беще: "Не одобрявате ли пускането на теми дублиращи или близки по съдържание с вече съществуващи.?"
Както и да е.Форума си има модератор и тои си решава как да го ръководи.
-----------------
По темата "Пушкало 5,5".Наистина спокойно може да е в темата за избор на пушка с 200 стр.Те за това са 200 щото всеки нов(и аз когато бях) си задава собствения въпрос който го вълнува само него там.И след като си получи отговорите там и реши към коя пушка да се ориентира си задава въпроса в темата за съответната пушка(ако го е мързяло да я прочете или не е намерил отговора си там).Това ,че колегата(или друг нов) я е пуснал нея или и друга при постъпването си тук не е проблем.Нов е и до колкото разбрах дори не може да се ориентира в структурата на форума(нещо прочетено не може да го намери после пак).Не е страшно просто щото модератора може да премести въпроса му в подходящата тема(ако иска както например направи с една смешна обява за покупка която се превърна в "нова" тема).Тъпото е когато някой умишлено се разхожда из целия форум и пуска безогледно теми (че вече станаха и по две за едно и също,да се чуди човек в коя да му отговаря и дали въобще да му отговори).Един хубаво.Като станат повече кво правим?.....Моя отговор на този въпрос е....:"все ми е едно".
Вече ми е все едно.

Горния пост да се приема за рев на едно мрънкало което го е яд ,че анкетата е с такъв резултат....Дали пък му пука?
Върнете се в началото
milen.m
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Сеп, 2010 1:57 pm    Заглавие: Re: в памет на анкетата Отговорете с цитат

didarai написа:
Тъпото е когато някой умишлено се разхожда из целия форум и пуска безогледно теми (че вече станаха и по две за едно и също,да се чуди човек в коя да му отговаря и дали въобще да му отговори).

След като си направи втори акаунт, и от него си позволи да обижда форума като цяло, въпросният потребител hatsan125/skafandar2 вече има бан (и на двата акаунта, и по IP адрес), засега едномесечен.

Този тип потребители, обаче, не са предмет на настоящата тема, с тях нещата са ясни.

"Field Target is good for you!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Златко_Михайлов
Новак
Новак

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Пон 06 Дек, 2010 5:12 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Аз имах подобна дилема преди време.По принцип удобрявам,защото на мен ми се наложи да пусна нова тема след като изчетох всички подобни теми.Когато въпроса е много конкретен и няма такава тема,според мен е редно да се пусне,Така следващия колега с абсолютно същия проблем ще намери решрение бързо с търсачката.Аз лично преди да се регистрирам тук изчетох почти целия форум за да науча неща които ме интересуват и преди да преровя форума за пореден път не пускам нова тема.Ако всеки прави така няма да има хаус и хиляда еднакви теми...
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Общ раздел пневматично оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети