- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

VOLTRAN ARAS 2005 vs. BLOW MAGNUM vs. HATSAN Mod.Firebird

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой е по-добрият?
VOLTRAN ARAS 2005
38%
 38%  [ 10 ]
BLOW MAGNUM
53%
 53%  [ 14 ]
HATSAN Mod.Firebird
7%
 7%  [ 2 ]
Общо гласове : 26

Автор Съобщение
Kpacu
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед 11 Мар, 2007 11:18 pm    Заглавие: VOLTRAN ARAS 2005 vs. BLOW MAGNUM vs. HATSAN Mod.Firebird Отговорете с цитат

Кой от трите е по-добрият? Neutral
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Atanas Velchev
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон 12 Мар, 2007 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То може да се каже че това е идно и също ГСО с разлика във фирмата производител. Аз лично имам Blow Compact 2002. Добро оръжие, като се игнорират някои малки недостатъка. Досега съм го експлоатирал предимно с немски патрони. Възпламенява (гърми) всички патрони но само на SA при стрелба с използване на DA винаги засича.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hex
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пон 12 Мар, 2007 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам EKOL/Voltran ARAS Compact 2005 и мога да кажа, че за цената си е добро. Много рядко не възпламенява турски патрони, предполагам, че с немски ще е още по-добре. Моят имаше проблем със заклиняването на два патрона в патронника, но като оставих зареден пълнителя за около месец, така че да омекне пружината, изчезна и този проблем.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети