- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Тема за разрешителни КНО (взети и невзети)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Разрешителни
Предишната тема :: Следващата тема  

Дадоха ли ви разрешително?
Да
84%
 84%  [ 50 ]
Не
15%
 15%  [ 9 ]
Общо гласове : 59

Автор Съобщение
diver
God of War
God of War

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 21 Авг, 2008 7:52 pm    Заглавие: Re: Тема за разрешителни КНО (взети и невзети) Отговорете с цитат

pZ7x написа:
Parsifal написа:
titanium написа:

Темата я пускам, защото стана въпрос, че са започнали да отказват на всички разрешителното...

Е тва си е малко притеснително, но ще мога да кажа дали наистина поголовно отказват след около месец. Neutral
ПС:Макар че определено ще направя ВСИЧКО възможно да "мина"

Аре кажи де, мина месец,

ако ти откажат разрешително в КОС-а ще го имаш в съда, като решението на съда е окончателно, те нямат право по закон да откажат при положение че си минал през всичките им лайна.

Батковото, само да те попитам колко пъти в живота си си влизал в съд? А сега да ми кажеш, колко познати имаш дет са осъдили некое районно? Не че няма, ма ме съмнява ти да познаваш някой такъв!
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Чет 21 Авг, 2008 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На един коега му отказаха, нямало необходимост. После обжалва и му издадоха разрешително. Незнам точно каква е цялата история, но ако се сетя в понеделник ще го питам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Parsifal
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря 27 Авг, 2008 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз само да се оплача че днес ходих до стрелбището да видя дали ми е излязло удостоверението(което трябваше да стане тази седмица) и пича ми изцепва да съм отидел в средата на септември!!!Е на какво прилича това, бива ли и за тъпото удостоверение да се чака колкото за разрешителното Sad
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Сря 27 Авг, 2008 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е удостоверението за завършен курс, то се подписва, подпечатва и завежда в районното, от където са ви направили изпита. И ако сте уцелили летните отпуски или ви е хванала арминистративната реформа, ще чакате.
Върнете се в началото
Parsifal
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Съб 30 Авг, 2008 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе като се замисля нас нищо не ни е хванало, ние хващаме от трите най-дългото. Mad Мен най-ме е яд че бяха обещали за тази седмица и се бях нагласил във вторник да ходя в КОС, ама явно ще се чака Sad
Върнете се в началото
walther
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Нед 21 Дек, 2008 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предстои подмяна на бланките на разрешителните за носене и притежание на оръжие. Има одобрена форма и скоро ще започне печатането. Хайде, до скорошна среща на опашката пред КОС!
Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

walther написа:
Предстои подмяна на бланките на разрешителните за носене и притежание на оръжие. Има одобрена форма и скоро ще започне печатането. Хайде, до скорошна среща на опашката пред КОС!

Уф, точно поднових. Пак ли?!
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама започва смяна веднага, или не е решено още?
Върнете се в началото
walther
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам подробности, нямам достъп до информация, но в печатницата са дадени одобрени от МВР макети и формуляри за новите разрешителни от две части - една да си я държим вкъщи и втора с малък формат за носене, направени са цветоотделки и вече са забъркани спецмастила в количества 6,5 пъти повече от количествата, изразходвани през предишни години (за една година). По всичко изглежда, че непосредствено предстои да започне печатането.
Върнете се в началото
Parsifal
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааа, значи аз се надявам утре или най-късно дните който се работи м/у Коледа и НГ да го взема моето и ще се види дали ще е стария формат или ще има нов такъв. Естествено се надявам да има нов и моето да си ми го дадат такова. Но въобще няма да се учудя да ми дадат от стария и след 1 месец да кажат сменяй. Neutral
Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Parsifal написа:
Мдааа, значи аз се надявам утре или най-късно дните който се работи м/у Коледа и НГ да го взема моето и ще се види дали ще е стария формат или ще има нов такъв. Естествено се надявам да има нов и моето да си ми го дадат такова. Но въобще няма да се учудя да ми дадат от стария и след 1 месец да кажат сменяй. Neutral

никъв шанс да стане таз или следващата година....
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пон 22 Дек, 2008 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

diver написа:
Parsifal написа:

Ами аз храня някаква надежда за коледно чудо, пък квото стане.
Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Вто 23 Дек, 2008 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Parsifal написа:
diver написа:
Parsifal написа:

Ами аз храня някаква надежда за коледно чудо, пък квото стане.

Тая приказва - готови са новите образци, я слушам от 4 години....За сега няма такъв филм. Вероятно скоро няма и да има.
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Сря 24 Дек, 2008 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Става въпрос за поръчка за печатане на разрешителни за ловно оръжие и на нещо, което е описано като "Талони към разрешение за носене и употреба на огнестрелно оръжие за охрана, самоотбрана и спортни цели".
Върнете се в началото
Parsifal
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 06 Фев, 2009 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Такаааа, да се похваля и аз. Преди малко ходих при добрите чичковци и след 4 месечно чакане си взех и аз разрешителното. Very Happy
И ми е странно, дал съм им и молба и за носене и употреба, но сега ми дадоха само за закупуване, като им го занеса за прострелване ли ще ми го дадат или.....? Neutral Че сега като ходих не беше много удобно да питам че и без това изнахалствах малко Wink
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Разрешителни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети