- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Тема за оффтопик
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ZombaiO
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 4:28 pm    Заглавие: Тема за оффтопик Отговорете с цитат

Ами незнам,ама съм забелязал следното нещо-който слуша хеви метал,харесва и оръжия,особено хладни.Метално острие - какво ще кажеш по въпроса Question Twisted Evil
Върнете се в началото
JimHokins
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Metalnoto ostrie написа:
Така се става пълноценен психопат Laughing
Гледали ли сте Петък 13? Там Джейсън колеше наред с Бък 119

А знаете ли какъв нож използва Хорас Пинкър в "Шокър"? Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ZombaiO
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спайдерко ?Доста ги ползват по филмите Smile
Върнете се в началото
JimHokins
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тц. Не е Спайдерко. Щях да го позная, ако беше. Ето за какво става въпрос:

http://www.youtube.com/watch?v=mmnTuzoMEUo

и тук:

http://www.youtube.com/watch?v=rPx5Ss4gdzQ&feature=related
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metalnoto ostrie
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ZombaiO написа:
Ами незнам,ама съм забелязал следното нещо-който слуша хеви метал,харесва и оръжия,особено хладни.Метално острие - какво ще кажеш по въпроса Question Twisted Evil

Ще кажа само: HEAVY METAL IS THE LAW!!!
Върнете се в началото
BizZaR
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз преди 10-тина 15 години слушах предимно Trash и Death metal.Сега стиловете,които слушам са доста по-разнообразни,но слушам предимно Acid Jazz.От по-леката рок музика си предпочитам по-старите класически групи от Deep Purple до Ac/Dc както и най-различни рок изпълнители включително много ми харесват сиатълската четворка.Но мнението ми за хеви метъла винаги е било доста отрицателно.Според мен това е селски метъл за дебели чичковци с няколко малки татуировчици,защото много боли,пъпчиви затлъстели младежи или разни други такива сдуханяци крайно не екстремни и комплексирани хорица носещи черни фланелки Iron Maiden,пазарски дънкови якета и дрънчащи железа.Най ме дразнят хората слушащи метъл просто защото са грозни,дебели и обществото не ги приема,а не защото имат екстремно мислене.Според мен групи като Alice in chains,Faith no more и т.н. имат много по-екстремно качествено звучене и дълбок смисъл от некви прегракнали старчета.Най-смещното е самото му име Heavy,че кво и е тежкото на тая музика.Ако искам качествена музика ще си слушам някоя стара рок банда или Jazz от Acid до Free Jazz импровизации ако искам нещо екстремно ще си слушам Sepultura,Cannibal Corpse,Six feet under и т.н.Да живеят хората с болни мозъци и наистина нестандартно мислене долу тривиалните сдуханяци ТОЧКА Smile

Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,че името Heavy Metal идва от т.нар. тежки метали,които са с итоксични,а не че в музиката има нещо "тежко" - напротив много си е приятна.Аз съм фен на класическите хард-рок и хеви метал групи.Траша и дет-а по-не ме влекат... Neutral
Върнете се в началото
BizZaR
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Wolfram Metal Smile
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BizZaR написа:
Аз преди 10-тина 15 години слушах предимно Trash и Death metal.Сега стиловете,които слушам са доста по-разнообразни,но слушам предимно Acid Jazz.От по-леката рок музика си предпочитам по-старите класически групи от Deep Purple до Ac/Dc както и най-различни рок изпълнители включително много ми харесват сиатълската четворка.Но мнението ми за хеви метъла винаги е било доста отрицателно.Според мен това е селски метъл за дебели чичковци с няколко малки татуировчици,защото много боли,пъпчиви затлъстели младежи или разни други такива сдуханяци крайно не екстремни и комплексирани хорица носещи черни фланелки Iron Maiden,пазарски дънкови якета и дрънчащи железа.Най ме дразнят хората слушащи метъл просто защото са грозни,дебели и обществото не ги приема,а не защото имат екстремно мислене.Според мен групи като Alice in chains,Faith no more и т.н. имат много по-екстремно качествено звучене и дълбок смисъл от некви прегракнали старчета.Най-смещното е самото му име Heavy,че кво и е тежкото на тая музика.Ако искам качествена музика ще си слушам някоя стара рок банда или Jazz от Acid до Free Jazz импровизации ако искам нещо екстремно ще си слушам Sepultura,Cannibal Corpse,Six feet under и т.н.Да живеят хората с болни мозъци и наистина нестандартно мислене долу тривиалните сдуханяци ТОЧКА Smile

Да бе щом ти си казал никой няма да слуша метъл. Аз пък мога да кажа същото за хората, които не слушат рок и метъл - прости и грозни!!! Като гледам кви бози слушаш... Вярваш ли си че Сепултура и Кенибъл са вече екстремни, щот аз не
Върнете се в началото
Мъдурчо
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма хеви метъл има само хард рок Smile
Върнете се в началото
ZombaiO
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bizzar - даже в момента съм с черна фланелка Iron Maiden.
Това тривиален ли ме прави. Rolling Eyes
Пък повечето прегракнали старчета са класика Mr. Green
Пример - KISS - 60 годишни дядки,ама такова шоу изкараха... Twisted Evil
Paul Stanley Gene Simmons Peter Criss Ace Frehley
Да не се задълбочавам повече,ама единствените четири рокаджийски емотиконки в тоя форум са четирите члена на KISS... Mr. Green
Върнете се в началото
BizZaR
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Metalnoto ostrie написа:
Вярваш ли си че Сепултура и Кенибъл са вече екстремни, щот аз не

Не твърдя,че в момента са.Всеки,който ги е слушал преди и сега това му е ясно.И не само те като цяло вече почти не останаха яки банди,слущам си старите им неща и това ме радва.

Metalnoto ostrie написа:
Като гледам кви бози слушаш...

Повярвай ми музикалната ми колекция е толкова голяма и разнообразна стилово,че ставаш смешен ако си мислиш,че може да обобщаващ какво слушам съдейки по 2-3 споменати от мен групи.Аз към теб лични нападки не съм правил,интересно защо правиш ти към мен,да не става гузен негонен бяга.

Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Ами защото и твоето изказване не е правилно.
2. Дразня се от нападки към любимата ми музика.
3. Слушам я непрекъснато от 25 години и имам над
3000 диска рок и метъл (над 400 различни групи),
като стиловете са необятни и с тази музика ще ме погребат.
4. Никога няма да направя компромис и да прослушам друг стил
Върнете се в началото
djack
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Metalnoto ostrie написа:
1. Ами защото и твоето изказване не е правилно.
2. Дразня се от нападки към любимата ми музика.
3. Слушам я непрекъснато от 25 години и имам над
3000 диска рок и метъл (над 400 различни групи),
като стиловете са необятни и с тази музика ще ме погребат.
4. Никога няма да направя компромис и да прослушам друг стил

Свалям шапка! Уважавам такива хора!
вековната злоба, на роба!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ZombaiO
Гост

МнениеПуснато на: Чет 26 Юни, 2008 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горд съм,че си ни модератор Good day
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 1 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети