- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

2009 - РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ГАЗОВО ОРЪЖИЕ
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
WWW.ORAGIE.COM
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2008 9:23 pm    Заглавие: 2009 - РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ГАЗОВО ОРЪЖИЕ Отговорете с цитат

Съвсем сериозно се обмисля приемането на промени в закона относно гас сигналното оръжие. По пример на съседна Румъния - закупувате оръжието от магазин и в няколко дневен срок отивате с издадената ви фактура с него в служба КОС по местоживеене където ви го регистрират на ваше име.

Същото ще е и с пневматичното оръжие.

Така, че купувайте докато е FREE
Тел.: 02/980-90-90, 0899-151815
Email: office@oragie.com, info@oragie.com

Последната промяна е направена от WWW.ORAGIE.COM на Нед 11 Окт, 2009 11:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gogata
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2008 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С риск да ме линчуват част от съфорумците - мисля, че беше време това да стане.

П.П. Има ли яснота какво става с ГСО закупени преди въвеждането на разрешителните? Предполагам, че по някакъв ред(макар и със закъснение) и те ще минават на отчет Rolling Eyes.
Gamo P800
Hatsan mod.80 5.5mm (в очакване на оптика Cool)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krimi
Гост

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2008 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въвеждат го не за друго ами да си хранят гушите още повече Exclamation
Върнете се в началото
The Perfect Security
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2008 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от The Perfect Security на Сря 02 Сеп, 2015 8:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mttenev
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Нед 14 Дек, 2008 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това какво ще рече ? Че вместо да издават удостоверение в магазина трябва да се отиде в полицията и там да станат тия работи ли? И как стоят нещата при вече закупено ГСО?

Престъпниците и политиците имат интерес от народ без оръжие!
Върнете се в началото
kibo_tom
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Veliko Tarnovo

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да вземат удостоверенията, фактурите и др. подобни документи от оръжейните магазини и по този начин в служба КОС да си направят регистъра на притежателите на газ и пневматично оръжие. Там има всички данни които се написват от закупуващия. Така ще се изловят и тези които са преминали в друга собственост, без да имат документи, ще се гарантира че купувача е истински и т.н. Иначе за какво ги попълват тези удостоверения в магазините. Бамбадева се казва. Shocked
Върнете се в началото
Andrei84
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 5:00 pm    Заглавие: Re: 2009 - РАЗРЕШИТЕЛНИ ЗА ГАЗОВО ОРЪЖИЕ Отговорете с цитат

WWW.ORAGIE.COM написа:
Съвсем сериозно се обмисля приемането на промени в закона относно гас сигналното оръжие. По пример на съседна Румъния - закупувате оръжието от магазин и в няколко дневен срок отивате с издадената ви фактура с него в служба КОС по местоживеене където ви го регистрират на ваше име.

Същото ще е и с пневматичното оръжие.

Така, че купувайте докато е FREE

От къде имате тази информация, а с до сега закупеното ,какво става?(интересува ме пневматиката основно)!Вземете отношение, моля Ви ,господин Админ.
Хатсан 135 (5,5мм) Leapers TS 3-9x50 Mil Dot R/G!Този ,,Лийпърс" умря.
Хатсан 135(5,5) мм с Leapers SCP-624AOMDLTS R/G!
SIG SAUER P226R
Голям почитател на Зиг Зауер и Глок!

НЕМА ЛОЙЧО, НЕМА МИЛОЙЧО!
ВЪВ ФОРУМА ИМА САМО ЕДИН ЦАР И ОН СЕ КАЗВА ТИШКАТА!
Върнете се в началото
Andrei84
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gogata написа:

П.П. Има ли яснота какво става с ГСО закупени преди въвеждането на разрешителните? Предполагам, че по някакъв ред(макар и със закъснение) и те ще минават на отчет Rolling Eyes.

Ти добре ли си ? Question
Хатсан 135 (5,5мм) Leapers TS 3-9x50 Mil Dot R/G!Този ,,Лийпърс" умря.
Хатсан 135(5,5) мм с Leapers SCP-624AOMDLTS R/G!
SIG SAUER P226R
Голям почитател на Зиг Зауер и Глок!

НЕМА ЛОЙЧО, НЕМА МИЛОЙЧО!
ВЪВ ФОРУМА ИМА САМО ЕДИН ЦАР И ОН СЕ КАЗВА ТИШКАТА!
Върнете се в началото
gogata
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Andrei84 написа:
gogata написа:

Ти добре ли си ? Question

Бе да ти кажа, скоро ходих на преглед за медицинско и намериха, че съм добре Wink. А ти как си, надявам се от нищо не се оплакваш Razz ! Ако на теб ти харесва сегашната ситуация, при която всеки трети 15-16 годишен ходи прегърбен заради турското желязо запазано в дънките - ОК. Разни хора, разни идеали Wink.
Gamo P800
Hatsan mod.80 5.5mm (в очакване на оптика Cool)
Върнете се в началото
piker
абсолютно начинаещ

Местожителство: Сф е краен квартал на СЗ:)

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gogata написа:

+1
Мъдурчо
Гост

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piker написа:
gogata написа:

+1

Бихте ли ми обеснили кое му е толкова хубавото?
Върнете се в началото
gimnazist
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубава е защото по този начи ще се ограничи достапа на всеки сульо и пульо де претежава гсо и да се прави на кой съм аз Evil or Very Mad
BLOW F 92 /9mm
Voltran mod. 88 /9mm
EM-GE /6mm
Colt 1911 Bruni Аutomatic /8mm
Hatsan 125 /5.5 + Tasco 4-16x50 AOE +Leapers Low-Profile Dragon Claw
Gamo PT-80 /4.5
Walther P22/9mm
Zoraki 914/9mm
Gamo 6X40 WR SPORTER чака пушка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
krimi
Гост

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Целта им е не да предпазят сульо и пульо далеч от тези оръжия,ами да лапнат парите на сульо и пульо Twisted Evil
Върнете се в началото
praetorian 62
Мераклия
Мераклия

Местожителство: tam nqkyde

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

krimi написа:
Целта им е не да предпазят сульо и пульо далеч от тези оръжия,ами да лапнат парите на сульо и пульо Twisted Evil

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Точно.И не знам , какво ще се промени, т.е., какво би трябвало да се промени.Сега също има разрешителен режим, имам предвид, че продажбата и носенето на пневматично и газово оръжие от лица, ненавършили 18 години Е ЗАБРАНЕНО!!!!!! Какво ще забраняват нещо, което и сега си е забранено ?
Реда, предполагам, ще бъде следния:купуваш пищова/пушката, търчиш в КОС, носиш копие от лична карта и копие и оригинал на фактурата, попълваш формуляри, плащаш такси, късаш си нервите и косите....Издава ти се бумажка с номера на ;оъжието; и твоето име и ти се казва, че догодина пак требе да идеш да ти го сложат(печата в разрешителното, не друго Mr. Green ) и да си платиш една таксичка, както се казваше...
КАКВО ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ????И сега е забранено, и сега се издават бележки с името на притежателя, и сега келешите се правят на снайперисти и рамбовци...КАКВО ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ?
Върнете се в началото
mttenev
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пон 15 Дек, 2008 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

st_beer написа:
Не е проблем нека си направят едно изискване и регистрация. Да въведат малко ред и дисциплина. Подкрепям това да се заведат на отчет ГСО и пневматиката. Въпроса е да не ни взимат пари и такси и да няма ограничение в джаулите. Мисля че няма да попречи това на хората които това им е хоби. Да му мислят хората които е цитирал колегата piker.

Целта им е да си пълнят джобовете. Ако очаквате че ще е безплатно значи не сте с всичкия си - я си помислете как ще работят тогава - на доброволни начала ли ще се води този отчет. Съмнявам се. Това не се прави с цел сулю и пулю да си вземат ГС-пищов - за това може просто да дигнат годините. Това е с цел де що има човек взел 1 ГСО дори за да си гърми ракети на НГ да го вкарат в рекламата на Мтел - да му образуват 1 сметчица, да си плати 1 таксичка, да си изкара 1 документче и т.н. .... познайте с чии пари!

Престъпниците и политиците имат интерес от народ без оръжие!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Следваща
Страница 1 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети