- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Споделете мнение за ГСО

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Могат ли ГСО да бъдат 100% ефективни при самозащита
Да !
13%
 13%  [ 3 ]
Не !
26%
 26%  [ 6 ]
Не съм го използвал с такова предназначение
30%
 30%  [ 7 ]
Всичко зависи от качеството на патроните
8%
 8%  [ 2 ]
Всичко зависи от човека който го притежава
21%
 21%  [ 5 ]
Общо гласове : 23

Автор Съобщение
Сержант
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Сря 24 Фев, 2010 1:24 am    Заглавие: Споделете мнение за ГСО Отговорете с цитат

Какво мислите,като цяло за ГСО ?Разчитате,ли че някога би могло да ви спаси от кризисна ситуация или мислите че само може да задълбочи проблеми и конфликти.Мислите,че патроните които се продават за него за достатъчно ефективни и биха спрели нападател или животно.Ако имате някакви мнения за ГСО го споделете.Какъв % може да му се вярва.И ако сте имали наблюдения в-ху това кои патрони са качествени и действат,също така действието им (Марки и вид на патрона).Ще се радвам да споделите мнението си.
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря 24 Фев, 2010 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Exclamation
http://forum.oragie.com/viewtopic.php?p=237423#237423
REINGER
Гърмян заек
Гърмян заек

Местожителство: Сл.Бряг

МнениеПуснато на: Сря 16 Мар, 2016 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зада не пускам нова тема ,имам питане към аудиторията. Имам възможноста да спазаря един пищов, но незнам що за творение е това. Та пищака е GAP или демек ГЛОК 17, ако някой се е сблъсвал с такъв патлак нека изкаже мнение по въпроса. Поздрави. И виблагодаря преварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Юлисис Грант
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2016 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

REINGER написа:
Зада не пускам нова тема ,имам питане към аудиторията. Имам възможноста да спазаря един пищов, но незнам що за творение е това. Та пищака е GAP или демек ГЛОК 17, ако някой се е сблъсвал с такъв патлак нека изкаже мнение по въпроса. Поздрави. И виблагодаря преварително.

Имам такъв от повече от година, стои на витрината вкъщи.
С него съм изтрелял само един пълнител патрони, но впечатленията ми са следните: с турски патрони засича, трябва да се стреля с Умарекс, с тях проблем няма; 1:1 копие на Глок 17 много реалистичен; !След изтреляните патрони, а те не са повече от 20тина, при разглабяне за белязах, че на ударника се образува една дупка в метала точно там където бие иглата, т.е след време ако се стреля ще се издълбае още повече и вече няма да удря иглата(явно е мека сплавта на ударника).
Надежден е за всекидневна употреба, стига да са хубави патроните, а и все пак е 100% копие. Лично аз бих ти препоръчал да видиш Бруни ГАП мини, който е копие на Глок 19.
REINGER
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2016 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Блaгодaря зa информaциятa. Вече го купих , бaрaбaр с кобурa. Пробвaх го е ми стреляля си, зaстaвa си в крaйно зaдно полужение след последния изстрелян пaтрон, изглеждa добре нa външен вид . И всичко товa сaмо зa 40 деноминирaни бг кaйметa. Wink
Върнете се в началото
Юлисис Грант
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2016 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

REINGER написа:
Блaгодaря зa информaциятa. Вече го купих , бaрaбaр с кобурa. Пробвaх го е ми стреляля си, зaстaвa си в крaйно зaдно полужение след последния изстрелян пaтрон, изглеждa добре нa външен вид . И всичко товa сaмо зa 40 деноминирaни бг кaйметa. Wink

Разглоби го и виж ударника как е.
REINGER
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2016 8:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Рaзглобих го още преди дaго купя, удaрникът е в первектно състояние. Естественно че леко се е потбил от удaрa в иглaтa , но зaсегa функционирa нормaлно . Издумкaх един пълнител , без проблем.
Върнете се в началото
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Нед 20 Мар, 2016 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах го преди доста години - ще да е преди 2010-та, когато промениха закона - и нямаше грижа за купуване дори и онлайн... Може би беше към 2008-ма....
Конкретно за моята бройка - голямо дръвце... Засичаше с всякакъв вид халосни - немски, турски. Нямах един! изстрелян пълнител без да е засякъл минимум 1 път....
Другото - кофти разглобяване с онова измислено болтче в мерника.
Така и не схванах двете чопчета на рамата каква точно роля трябваше да играят. Отначало заключваха спусъка, но после се поизметнаха нещо и си стояха чисто декоративно.
Едва го продадох с голяма загуба на нерви, време и финанси... Evil or Very Mad

Моя съвет - не разчитай особено на него!

П.П. Гледам, че Ретай са изкарали и те реплика на Глок. Ама след този ГАП изгубих интерес към системите със скрито чукче...
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Нед 20 Мар, 2016 9:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

REINGER
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Нед 20 Мар, 2016 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изглеждa, обещaвaщо от снимкaтa, aко сaго докaрaли и нa кaчество кaкто при ЗОРAКИ ще си зaслужaвa човек дaси купи едно тaковa пaткaло.
Върнете се в началото
optimeon
Гост

МнениеПуснато на: Пет 16 Мар, 2018 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много е красив! Заслужава си да го имаш в колекцията си Smile
тръби за канализация,Зъби за един ден,готварски печки,marc darcy suits
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети