- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложения за подобряване на форума
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
upotrebitel
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Съб 24 Яну, 2009 2:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

звяра написа:
По скоро съм против. Темите се затриват от модератора, а мненията се преместват и новопостъпилия се светка за правилата на играта - много по-добър вариант според мен. Smile

Напълно съм съгласен. Никакви такива ограничения. Форумът е място за СВОБОДНО общуване. Още повече, че ефектът ще бъде точно обратен - новите членове биха се изкушавали да пускат по 20 безсмислени поста, за да могат да създават теми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nico_2
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че държа да ми отговаряте или съобразявате с мен, но практиката да си честитите ножовете ми изглежда толкова "левичарска", че се чудя това форум за хладно ОРЪЖИЕ ли е или за кукли Барби и кремове с лифтинг ефект? А се стегнете и престанете с тия педераски честитки!!! 50% от постовете са честитки. Що не си пращате и картички?! ... с панделки. Розови панделки. Баси оръженосците...
Върнете се в началото
joker
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Bulgarian

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да казвам ли, или колегите ще го сметете с думи....?Ма най-вероятно никой нема да ти обърне внимание,щот си смешен..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
nico_2
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да предположа или да почна да броя и да докажа, че вероятно си най-розовата панделка? По-добре да си мълчите - такъв съвет бих ви дал.
Върнете се в началото
hahaf
Advanced
Advanced

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Странно.

Ако тия дет си честитим се съберем дали ще ни го кажеш това?

Естествено ние сме мирни граждани на Отечеството.Лично аз ще се задоволява само да ти кажа да ходиш да се шибаш Very Happy
Върнете се в началото
ZombaiO
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нико_2 - мога да ти изтрия поста,мога и да го редактирам и да пише "Аз съм гей ! "...
Но няма да го направя - ще оставя глупостите ти така,за да могат всички да видят що за просто парче си ! Wink

В скоро време ще се събираме няколко човека от форума,та ако си много навит може да дойдеш и да ни кажеш,че сме педерасти !
Ние като истински такива ще приемем жестоката и груба истина... Smile

Крими е тъпа путка !!!

Продавам калъф за нож Victorinox

"Той се придвижва чрез остър меч..."
Върнете се в началото
nico_2
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, ако решиш по-сериозно да се задоволиш, какво правиш? Бесиш врабчета, слушаш Джими Съмървил или си късаш срамни влакна и им гризеш луковиците? Слушай Пинко, често си правя социални експерименти и бях решил да си трая и накрая да видя кои са се задействали от скромното ми предложение да се спре с честитките, колкото да се уверя, че прогнозите са ми правилни. Ама каква е тая нетърпимост към друго мнение? А-а ще се оплача на модераторите. Тесногръди братко, кажи ми как става така, щото човек да може се шиба майселф? Наверно знаеш, че може?
Дадох мнение за подобряване на форума.
Върнете се в началото
ZombaiO
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оплачи се на модератора на раздела - дреме му на патката за мнение изразено по този начин !

Като имаш критика не можеш ли да я изразиш по нормален начин ?

nico_2 написа:
Тесногръди братко, кажи ми как става така, щото човек да може се шиба майселф?

Май английският не ти е от силните страни... Mr. Green

Искам да напишеш в Блейдфорумс (където хората са страшно учтиви и много си честитят),че който честити е педал.Да видим какво ще ти отговорят !

Крими е тъпа путка !!!

Върнете се в началото
hahaf
Advanced
Advanced

МнениеПуснато на: Вто 24 Мар, 2009 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nico_2 "aз често си правя такива социални експерименти" Very HappyVery HappyVery Happy

А меча бараш ли го често?
Върнете се в началото
heykel_nikolov
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Pazardzhik

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар, 2009 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кьм колегата нико-2!!!
Защо ми се струва,че напоследьк имаш някькви проблеми????От последните ти постове ясно се вижда как струи злоба и единственато ти намерение е не да дадеш предложение за подобряване на форума,а да се постараеш да го сьсипеш!Какво от това,че хората си честитят новите придобивки-не виждам нищо лошо в това!!!!Дай да станем животни и да не си честитим и Коледа и Великден!!Освен че сме колеги сьфорумци с почти еднакви интереси повярвай ми сред пишещите тук има изключително честни и свестни хора и те са доста!Това че се намират хора,които ги интересува единствено заяждането си е все пак нещо нормално-предполагам знаеш старата бьлгарска поговорка за стадото и мьршата,няма да е цитирам пак-всеки е знае!Аз мога да ти дам предложение кьм теб!
Ако не ти харесва това което се пише тук-просто не чети!Премести се в някой друг форум! Smile Smile
bully
Тежък случай
Тежък случай

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар, 2009 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нико 2,
вследствие на тези "социални експерименти" - да квалифицираш хората като педали само защото си честители новите придобивки и дето се опитваш да ги провеждаш тука най много да отнесеш откровенни псувни и то съвсем основателно. Това че досега никой директно не го е направил говори много добре за манталитета на повечето момчета тука.Подобна злоба и простотия като твоята не съм срещал никъде нито в руския, нито в американския блейдфорум, където членувам. Даже напротив там съфорумците без въобще да се познават лично си правят услуги съвсем по човешки.Пример е абсолютно безвъзмездно подмененото острие на 110-ката + второ резервно на Зомбайо от член на блейдфорума и изпратено на всичкото отгоре пак безплатно. А тука да ти търпим обидите така ли Question
Откакто пишеш във форума, макар и рядко освен единствено заяждане и необоснована злоба друго не съм видял от теб и то май не само аз като гледам.Ако можеш да ме обориш с някакъв твой друг реален принос и полезна информация по въпросите на форума моля заповядай.Ама досега не си направил подобно нещо, съмнявам се че изобщо имаш такива намерения.

Последната промяна е направена от bully на Чет 09 Апр, 2009 10:24 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
ZombaiO
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар, 2009 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз от Блейдфорума имам и 119-ка подарък,отново от човек,когото не съм виждл на живо Wink

Крими е тъпа путка !!!

Върнете се в началото
JimHokins
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Мар, 2009 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nico_2 написа:
Не че държа да ми отговаряте или съобразявате с мен, но практиката да си честитите ножовете ми изглежда толкова "левичарска", че се чудя това форум за хладно ОРЪЖИЕ ли е или за кукли Барби и кремове с лифтинг ефект? А се стегнете и престанете с тия педераски честитки!!! 50% от постовете са честитки. Що не си пращате и картички?! ... с панделки. Розови панделки. Баси оръженосците...

Напълно съм съгласен с мнението ти, че честитките разводняват форума. Дори и аз мислех навремето да напиша едно предложение, честитките да се пишат на лично съобщение. Не всички се познаваме и фамилиарните мнения не "седят" нормално във форума.

Само искам да ти направя забележка, че си се изказал малко... крайно. Някои от потребителите са приели изказването ти по философски, а някои... абе на който колкото му е умствения багаж.
Върнете се в началото
alexander80
Тежък случай
Тежък случай

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар, 2009 7:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да честитиш новата придобивка на някой, независимо в каква област е въпрос на лична култура.

Мойте авреи дета са ми съмишленици по оръжие / ловно / дават банкети за нови пушки и пищови, та честитенето си е в рамките на нещата според мене.
Върнете се в началото
joker
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Bulgarian

МнениеПуснато на: Чет 26 Мар, 2009 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има една българска стара поговорка че:"Вола като риел,си го хвърлял на гърба".Па и неговата работа,каза нещо ама му се върна стократно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети