- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложения за подобряване на форума
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nico_2
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Сря 08 Апр, 2009 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Пак съм тук" - да ме прощава за плагиатството една л... ориентирана партия. Ами вие защо се връзвате толкова? Казах си мнението, а настана бунт. Нямам нищо против доброто възпитание, даже адмирирам когато човек демонстрира такова. Но все пак става въпрос за ножове - вероятно най-мъжкото сечиво измислено от човечеството и тези честитки, по мое мнение, не се връзват особено със споменатото устройство. Ако го има някъде по чуждите форуми, значи ли това, че трябва и ние да се занасяме? Давайте го малко по-ларж.
Относно "брокерите" , бях решил, че са приели тактиката "убий простака с мълчание" и съм приятно изненадан, че има коментари от тяхна страна. Бил съм злобен - бе момчета, ум ви не побира какво би станало, ако демонстрирам заложбите си.
Добре, ако съм обидил някой, да ме извинява! Ще гледам да не пиша повече, за да не ви дразня. Чао.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
heykel_nikolov
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Pazardzhik

МнениеПуснато на: Сря 08 Апр, 2009 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги съфорумци предлагам на ПРОСТАКА да не обръщаме никакво внимание!Нека си злобее Very Happy
ZombaiO
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Чет 09 Апр, 2009 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nico_2 написа:
Ще гледам да не пиша повече, за да не ви дразня. Чао.

Най-добре ще е така Wink

Крими е тъпа путка !!!

Продавам калъф за нож Victorinox

"Той се придвижва чрез остър меч..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
optimeon
Гост

МнениеПуснато на: Чет 22 Фев, 2018 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми харесва форумът!
Шапки с надписи,Инвестиции,метални гардероби,идеи за подарък
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Хладно оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети