- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Някой може ли да даде инфо за GAMO VIPER SKEET - EXPRESS
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Марки и модели пневматично оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

бихте ли си купили GAMO VIPER SKEET - EXPRESS
DA
17%
 17%  [ 4 ]
NE
82%
 82%  [ 19 ]
Общо гласове : 23

Автор Съобщение
teodor963
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Съб 06 Мар, 2010 8:56 pm    Заглавие: Някой може ли да даде инфо за GAMO VIPER SKEET - EXPRESS Отговорете с цитат

ако някой може да даде инфо за GAMO VIPER SKEET - EXPRESS и ако може, дали може да се закупи от Добрич или Варна...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
teodor963
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Съб 06 Мар, 2010 8:59 pm    Заглавие: GAMO VIPER SKEET - EXPRESS Отговорете с цитат

Struvat li si parite i kokvo moje da se ybie s neq.Moje li da se hodi na lov za PADPAD1K i FAZAN.
Blagodarq predvaritelno.
Върнете се в началото
didarai
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Съб 06 Мар, 2010 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Долу горе същото е да питаш :"някой били си купил ОПЕЛ АСТРА?"
Някой ще ти отговори "да" други "не".Какво ще разбереш от тези отговори?За едни е добра за други не.Имайки в предвид ,че повечето хора не са си я купили сигурно ще получиш повече отговори с "не".Така ще е обаче и за доста други модели.Та мисълта ми е ,че анкета може да се ползва само като статистика ,но не и като някакъв критерий за качества или необходима информация(за пушката).Така е и с всеки въпрос на който може да се отговори с "да" или "не".
Иначе ето и моето мнение за пушката:този модел е подобие на ловните гладкоцевни пушки,но пък лова с въздушна в България е забранен.Не знам дали може да свърши работа за SKEET (съмнявам се),но аз не бих си я взел.
Друго.....без да го приемаш лично,във всеки български форум има правила за постване и винаги се изисква да става на кирилица.Оправи си постовете щото може да ги "затрият" Wink и .... използвай бутона <промени> по някога Rolling Eyes

пп
За повече и "от извора" инфо ,гледай подписите на пишещите и питай на лично някой който я има.
Ако му разбираш и на Ингилийзкия дето така хубаво пишеш на него ,ето ти едно кратичко ревю което по скоро ще те накара да си я купиш от колкото да прецениш трезво Wink
http://www.airgundepot.com/gamo-viper-exrpress-review.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milen.m
Модератор
Модератор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Мар, 2010 7:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, teodor963, добре дошъл във форума за пневматично оръжие.

По твоя въпрос можеш да прочетеш тук:

http://forum.oragie.com/viewtopic.php?t=5301&highlight=viper+express

Аз не бих си я купил, поради скъпите и трудно намиращи се муниции, макар че, доколкото знам, може да стреля и с нормални чашки. Освен това предпочитам фиксирана цев.

Моля те да имаш предвид, че във форума не е позволено да се обсъжда лов и въобще стрелба по животни и птици с въздушно оръжие.

Въпреки че няма такова правило, ти препоръчвам да пишеш на кирилица, така за останалите членове на форума ще е по-лесно да четат постовете ти.

Поздрави,
Милен

"Field Target is good for you!"
Върнете се в началото
teodor963
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Нед 07 Мар, 2010 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

разбрах вече ще пиша на кирилица ...Относно пушката много я хвалят
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Пирдоп

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Радвам се, че те накарах да пишеш на кирилица колега.Добре дошъл във форума!Къде хвалят пушката?В този форум доколкото си спомням само двама човека в темата за пушката са се изказвали положително.Всички останали я описват като несполучлива.Аз също мисля, че не си заслужава да даваш около 400лв. за нея.Никога не бих я купил.Няма мерник, не е с нарезна цев....Не ти трябва.Има поне десет пушки за тези пари, които си заслужават.Ако я купиш ще се прецакаш.
teodor963
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 9:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

а можеш ли да препоръчаш нещо за тези пари..
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За толкова пари можеш да си купиш:
1. Комета Феникс 400 компакт.Всички, които я притежават са доволни.Виждал съм я много пъти на живо.Личи си, че е хубава и качествена пушка.Никъде не съм чел отрицателно мнение за нея.
2.Гамо ЦФХ.С полимерен приклад ще ти излезе доста по-евтино от 400лв.Вече доказала се пушка има доста инфо и за нея.Може да погледнеш и Whisper X.Той също е много добър избор.
3.БАМ 40.Много добре направено копие на английска пушка (Теобен мисля е оригинала)Бама обаче няма механични мерни прибори и ще трябва да отделяш пари за оптика и то свястна, защото не отива на добра пушка да сложиш ефтина във всеки смисъл оптика.
4.Има доста добри нови както и вече познати модели Норика за по-малко от 400лв.
Ако имаш още въпроси може да пишеш на ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ.С радост ще ти помогна с каквото мога!!
Поздрави
tihomirmv
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кометата е наистина хубава, но се оплакват от пружината, много бързо губела свойствата си. Иначе като я хванах в ръце и се влюбих. Ако не ти трябва много силна пушка и стреляш само по мишени, то това е перфектния избор според мен.
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Пон 08 Мар, 2010 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да така е, но пък стига да се намират пружини могат да се сменяват без проблем.Една пружина е около 20лв.
Ами това е всяко нещо си има предимства и недостатъци.На Комета е един, на Гамо друг, на БАМ трети и така.Важното е да се намери това, което най-много отговаря на разбиранията на човек.
usera2
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз като бивш притежател на въпросната GAMO VIPER SKEET - EXPRESS мога да кажа само хубави неща за нея! Кофти е само цената на патрончетата, иначе със чашки си стреля много точно, цевта не е гладка а има леки нарези. До 15 метра с патрончето може да се свали яребица според мен, но за целта е добре да е заредена пушката предварително. Слагаш и една газова пружина и един бързомерец и си готов за лов на дребни пернати. А може да се купи и през интернет, има я на много места, например Въздушна пушка ГАМО VIPER EXPRESS 5.5
Върнете се в началото
alexdi
Новак
Новак

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Question
Върнете се в началото
BaDxBoY
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Беселин написа:
Радвам се, че те накарах да пишеш на кирилица колега.Добре дошъл във форума!Къде хвалят пушката?В този форум доколкото си спомням само двама човека в темата за пушката са се изказвали положително.Всички останали я описват като несполучлива.Аз също мисля, че не си заслужава да даваш около 400лв. за нея.Никога не бих я купил.Няма мерник, не е с нарезна цев....Не ти трябва.Има поне десет пушки за тези пари, които си заслужават.Ако я купиш ще се прецакаш.

Хах братле , мене лично пушките без мерници , а само с оптики ме кефят много-повече от останалите .. Аз лично ти препоръчвам Whisper X 5.5 или CFX 4.5 . А що не погледнеш нещо Хатсан 125 , 135 , 150 ?
И друг въпрос от мен - CFX-a слаб ли е ?
Върнете се в началото
Беселин
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 6:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Братле пратил съм ти ЛС, в който съм ти отговорил на въпроса.
Относно пушките ЦФХ имам, но 5,5мм.Силен е колкото и Whisper X.Асанчо във модела му 135 съм го гледал и съм стрелял с него и да ми го подаряват няма да го взема.Всъщност може да го взема ама за да го продам.125 само съм го гледал без да стрелям обаче представям си каква ще е трагедия.А защо ми е Асан като имам ГАМО Хънтър 1250 5,5?
didarai
Старо куче
Старо куче

МнениеПуснато на: Вто 04 Май, 2010 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Беселин написа:
...А защо ми е Асан като имам ГАМО Хънтър 1250 5,5?

За 500 лв които ще ти останат в ръката Mr. Green
И сега по-сериозно...125 не е никак лоша пушка.Поне тази в мен.С някои изключения по конструкцията основно от материалите може да не е доволен човек.Онзи ден стрелях с Метеора,Хасана и Кометата.И за трите пушки мога да кажа ,че са добри.Хасана е с най ниско качество наистина,но пък е най-удобния за захват и прицелване с механични,най-мощния и това дава съответния кеф,особенно на по далечни дистанции.Просто разкош(с ТН приклада).Кометата е най-неудобна за такава стрелба.Естествено е и най-слабата.Метеора е по средата във всяко едно отношение между другите две пушки.Когато ги сменяш е голямо удоволствие да виждаш,че всяка има предимство пред другата.Така ,че ча не бих се изказал еднозначно за коя да е пушка.При първия ми сблъсък със всяка една от тях виждах само недостатъците и бях недоволен от всяка.Сега е обратното.Всяка от тях ми харесва и с усвояването им ,все повече и повече.Та мисълта ми е ,че 125 със сигурност не е най класната пушка(то пък 1250 сигурно е) ,но не е и трагедия и носи голямо удоволствие при стрелбата.Но... е много трудна за овладяване ,а и се налага по някога някой и друг ремонт(за жалост).
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Марки и модели пневматично оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети