- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Револвери
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Късо нарезно оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jose
Гост

МнениеПуснато на: Пет 09 Дек, 2011 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

falcon3 написа:
здравейте момчета.Буле въпроса ми е най вече към теб,нормално ли е да имам малък луфт в барабана,револверът ми е RUGER sp101 нов на не повече от 150 изстрела?

Не е проблем.
То без луфт, няма как да работи системата.
Пробвай в положение "пълно заключване". Тоест при натиснат докрая спусък и паднал чук (тоес момента на изстрела). Дръж спусъка натиснат и пробвай пак луфта - трябва да е едва забележим.
Също така , конструкцията на револверите ругер е такава, че барабана заключва доста преди самият изстрел - за доп. успокоение.
Върнете се в началото
bolta
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пет 09 Дек, 2011 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

първият револвер е създаден от колт и не вервам ругера да е по добър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TheBoss
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 10 Дек, 2011 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Ник_1, Бичето няма какво да го жалиш. Той си е заслужил да не пише тук. Когато му търпяхме простотиите кой се застъпи за нас? НИКОЙ!!! А какво бяхме виновни ние, та го четем постонно? ДА, сега, когато го няма, активността на форума спадна доста(благодарение и на липсата на учтивия морски). Но пък нивото се вдигна. В гънмена го търпят, но и там е до време. Запитал ли си се защо и двамата ги няма в уепънса? Ще ти кажа защо. НЯМА ДА ВИРЕЯТ ТАМ!!! В уепънса може да се пише малко, но което е написано е полезно за хората(извинявам се, ако звуча малко като реклама). Това е и идеята на един такъв форум, да се обменят мисли и информация по теми, които ни събират на това място. А не да ми надуват главата с глок и Путин. Ако искам да чета само за глок ще ида в глоктолка, ако толкова си падам по Путин - ще съм във фен-блога му. Аз съм тук(като и доста други хора, за жалост доста от тях вече не влизат, точно заради такива като булсейдонците) защото ме интересува оръжейната тематика. И то разнообразието на този форум.

@болта, това, че някой е измислил нещо не го прави непременно гений. И Дж. Атанасов е измислил компютъра, но болшинството ПЦ са далеко-източно производство. Не американско!!! Германците са измислили Фау, ама сега нямат и една ракета, собствено производство. Така и с колт. Нека Хосето каже, но си мисля, че питонът е последното читаво творение на Колт при револверите. А и той е на доста години.

Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и
Вселената. За второто не съм съвсем сигурен. (А. Айнщайн)

"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev
Върнете се в началото
walther
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Нед 11 Дек, 2011 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пък револверът далеч не е измислен от Самуел Колт. Появява се доста преди той да се заеме с тази работа.
Върнете се в началото
Jose
Гост

МнениеПуснато на: Пон 12 Дек, 2011 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

walther написа:
Пък револверът далеч не е измислен от Самуел Колт. Появява се доста преди той да се заеме с тази работа.

Mдамм...Колт е достатъчно хитър, за да го патентова...
Върнете се в началото
Jose
Гост

МнениеПуснато на: Пон 12 Дек, 2011 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TheBoss написа:
Нека Хосето каже, но си мисля, че питонът е последното читаво творение на Колт при револверите. А и той е на доста години.

Последно си играх с Колт Питон Елит. Не знам, какво му е елитното, защото имаше доста забележки по изработката. Старата продукция е мисля с доста по високо качество.
Доколкото виждам от вече много години, фирмата е ориентирана към производство за военните. Едва ли ще възродят някой модел.
Върнете се в началото
bolta
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Сря 14 Дек, 2011 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам какво толкова му има на изработката на този колт, но дядо ми е с такъв вече 10 години и доесга не се е оплаквал от каквото и да е. Иначе аз имам и един смит който е........абе просто ми е неудобен да го еба, питона си е много по-удобен(поне в моите ръце)
Върнете се в началото
jimiabv
Модератор
Модератор

Местожителство: В резервоара на автобуса

МнениеПуснато на: Сря 14 Дек, 2011 8:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bolta написа:
Иначе аз имам и един смит който е........абе просто ми е неудобен да го еба...(поне в моите ръце)

Този смит ли имаш предвид???
Който си пуснал с да продаваш с втория си ник ли?
Не забравяй че всичко виждам. Mr. Green

http://forum.oragie.com/viewtopic.php?p=291893&highlight=#291893

Цитат:
Модел:Lady Smith
Вместимост на барабана:6
Калибър:357 magnum и 38 special
Пистолета е в отлично състояние
Намира се в София
Цена:950лева

Още по интересне е какво пишеш в другия форум..... Laughing

http://thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=6536
Цитат:
Аз имам и Colt Python Elite 357 и за това го продавам

Та последно на кой е Питона....твой или на дяда ти?

===================================

Няма да е лошо да направиш едно ревю и на двата....Питона и Lady Smith-а.
Ще е интересно и защо го продаваш???
Поздрави.
П.С
И за напред ползвай само един ник нейм....така няма да се объркваш. Mr. Green
Jose
Гост

МнениеПуснато на: Сря 14 Дек, 2011 9:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bolta написа:
Незнам какво толкова му има на изработката на този колт, но дядо ми е с такъв вече 10 години и доесга не се е оплаквал от каквото и да е. Иначе аз имам и един смит който е........абе просто ми е неудобен да го еба, питона си е много по-удобен(поне в моите ръце)

Aми в един магазин сравнявах питон елит (2500лв) с един смит 686 (беше май 1100 лв.) Смита ми се видя малко по-изпипан, с по-добър спусък и по-ниска цена.
Не отричам обаче, че питона е "религия" !!!
Върнете се в началото
bolta
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Сря 14 Дек, 2011 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно малкия ми е писал от профила Very Happy , на дъртия е иначе останалите сме със други марки пищаци, сега малкия се е запалил защото дъртия му го е обещал на него след като му дадат и на него разрешително, защото му писна да виси с него в стрелбището. Very Happy Иначе той пак се занимава и с обявите затова ако имате въпроси питайте него.
Върнете се в началото
dog4
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Вто 27 Дек, 2011 3:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Босия ми вика дай парии Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
dog4
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де jimiabv какво ти влиза в работата какво правя аз?
Върнете се в началото
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря 28 Дек, 2011 2:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dog4 написа:
Добре де jimiabv какво ти влиза в работата какво правя аз?

Ами бат'Джими е МОД, все пак... Mr. Green
(заядлив... Twisted Evil )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GLOCK 17
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Чет 01 Мар, 2012 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май взех да остарявам и непрестанно ме тормози една мисъл да си взема револвер.Mr. GreenЩе го ползвам само при разходки в гората и като ходя на лов,в градската джунгла си ползвам пластмасата.Продадох edge-то ,че нещо взе да хваща паяжини по касата,прекрасно оръжие ама не става за носене а па и немам толкова време да кибича по стрелбищата.На първо четене съм се спрел на това

или това

.Понеже съм много далеч от револверите споделете малко за тия двата както и ако некои има представа какви пари са по магазините,че не мога да намеря нищо.Приемам и предложения за други марки но да е .44 Magnum и 4" цев.Благодаря.
Върнете се в началото
Jose
Гост

МнениеПуснато на: Чет 01 Мар, 2012 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ругер или Смит. Таурусите са с "плаващо" качество....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Късо нарезно оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Следваща
Страница 26 от 27

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети