- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Малко помощ за Екол Майор 9мм П.А.К

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Какво мислите за Ekol Major 9mm P.A.K ?
Добро оръжие
25%
 25%  [ 3 ]
не го препоръчвам
75%
 75%  [ 9 ]
Общо гласове : 12

Автор Съобщение
Jack_Sparrow
Новак
Новак

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр, 2012 3:50 pm    Заглавие: Малко помощ за Екол Майор 9мм П.А.К Отговорете с цитат

Здравейте , понеже съм малко не ориентиран спрямо оръжията искам да помоля по - опитните от мен за съвет. През 2011 си купих от интернет Екол Майор 9 пак - и имам проблеми при стрелба - което го прави опасен / така мисля де .. Smile за мен / . При зареждане на патрон в цевта ударника веднага се връща / в ръцете ми гърми .. / това е първият проблем , втория е , че след изстрелването на 1-я патрон той се засича с втория и .. до там ! Благодаря и моля за съвет спешно !!!

м/удругото има и 3-ри проблем ежектора за пълнителя / когато няма поставен пълнител / при дърпането му на зад / както се освобождава пълнителя / той освобождава ударника ... :Х
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
usera2
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр, 2012 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Три проблема с турски газеняк... най-разумния съвет е засили го в реката Mr. Green
Върнете се в началото
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр, 2012 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Майор-а си е калпава модел. Мой познат също само бере ядове с него.
Махай го и си вземи едно Зораки 914 Wink
Jack_Sparrow
Новак
Новак

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр, 2012 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря , за бързия отговор и ще ви послушам , но на първо време , ако не дай си Боже , се стигне до употребата му - било самоотбрана или профилактично .. какво да направя с турляка , без да си отнеса някой крайник Very Happy Rambo Ruski AK47 Darkmoon's catfight
Върнете се в началото
ivo_d_2000
Gun Freak
Gun Freak

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет 26 Апр, 2012 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-добре изобщо не го носи и ползвай.
general buf
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2012 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-лесно е - в реката. За да можеш, следващия път като пишеш, да не използваш израза "..понеже съм малко не ориентиран спрямо оръжията.." вземи пистолета, извади пълнителя, провери да не си забравил патрон в цевта. Махни всички неизгърмени патрони и ги скрий далече. Остави си няколко, които си сигурен, че са изгърмени. Седни спокойно и започни да изучаваш оръжието. Зареди изгърмените патрони в пълнителя и започни да ги зареждаш и изхвърляш чрез дърпане на рамата. Следи работата на механиката. Прави го бавно и логически ще откриеш проблема. Какъвто и пистолет да си вземеш след този, той ще работи на същия принцип. Може би ще е по-надежден и по-различен на външен вид. Опитай се сам да разбереш къде е проблема. Търси и в себе си някаква причина, защото колкото и да е калпав модела, 3 проблема в едно оръжие е рядкост. /ако не са в следствие на един и същ дефект разбира се/.
Напиши какво си открил и ще пишем отново.
exeperix
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2012 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е лошо и да кажеш дали си го почиствал от време на време от нагара . Виждал съм същите 3 проблема при нечистен пистолет и спекла (заседнала ) от нагара игла . Успех.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети