- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Blow Class срещу някои други пистолети
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

кои от тези за сватбарско и за самозащита
Blow Class
37%
 37%  [ 9 ]
Blowf06
29%
 29%  [ 7 ]
voltran aras 2005
12%
 12%  [ 3 ]
blow compact 2002
20%
 20%  [ 5 ]
Общо гласове : 24

Автор Съобщение
blood23
Загряващ
Загряващ

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 9:56 pm    Заглавие: Blow Class срещу някои други пистолети Отговорете с цитат

искам да попитам за мнемия за този пистолет защото мнохо ма много ми харесва.в една друга тема ме опътиха към чакала ма четох че не бил надежден па и е тежък.повече за сватбарска ми треа пистолета ма и с мене много ше го носа.та тои добър ли е.чудих се също между Voltran aras 2005,blow compact,blow magnum,Блоу магнум и блоу ф06 като последните две са много големи но вие кажете треа ми нещо надежно с голям ресурс . Blow Class ми е фаворит
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grigo
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Voltran Aras 2005 / Blow Magnum моите фаворити. Wink
Върнете се в началото
blood23
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а да попитам има ли разлика в заряда между патрони PA i PAK и като ги купувам трябва ли да кажа с какви стреля пислолета ми или те са еднакви
Върнете се в началото
Grigo
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма никакво значение, освен ако не е револвер ГСО-то. Инак патроните 9 мм са си едни. Мисля, че халостните бяха PA, иначе на всеки патрон си има обозначение 9mm P.A.K. може и да се отнася до гилзата Question
Но по принцип за ГСО 9мм си взимаш каквито има, няма значение. Хубаво е да не са турски от най-евтините де, но и с тях пистолета си пука...в повечето случаи. Mr. Green
Върнете се в началото
blood23
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а през колко изтрела да го чиста горе-долу.дължината на цевта има значение когато стреляш с газови патрони нали щот тжоите фаворити само това ги различава.повече ме кефи магнума
Върнете се в началото
Grigo
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Магнума е по-готин да. Има значение разбира се, но до толкова, че примерно при стрелба с оса не е същото и толкова ефикасно разпръскването на веществото, колкото при една по-дълга и съответно 9мм цев (осата, мисля че най-често е в 8мм калибър, както и някой модели мини ГСО-та).
Взимай Магнума и не му мисли, няма да съжаляваш. Чистенето не е толкова наложително, тъй като тук няма фактически проектил. Единствено газови изпарения, но е хубаво все пак на няколко стотин (например 200-300) изстрела да се почиства, защото някои некачествени мониции оставят повечко нагари, пък и си трябва профилактика (развива се муфата и с шомполче 9мм и малко смазка се почиства, след което минаваш със сухо парцалче - шомполчета има от 5 до 12/13 лева по магазините).
Върнете се в началото
blood23
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 23 Мар, 2007 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси много за бързия отговор утре може би ще го зема но Блоу Класс толкова ли е лабава работа.а какви газови патрони буташ вътре в пълнителя.а има ли вероятнос да засече яко и да треа се разглобява или просто дърпаш затвора и следващия патрон го изтрелваш
Върнете се в началото
Gun's Power
Загряващ
Загряващ

Местожителство: В някой филм :)

МнениеПуснато на: Съб 24 Мар, 2007 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

напротив от всички мнения които съм изчел за BLOW CLASS-не е мн голям,няма никакви луфтове и не трака,здрав е и стабилен пищов.

Аз лично мисля че пищова ще си заслужава всяка стотинка(лично мнение)!

EKOL SAVA MAGNUM
Върнете се в началото
blood23
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Съб 24 Мар, 2007 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

вече се питам кои да избера между Чакала и Блоу Класс.Чакала е доста голям и тежък но пък картечна стрелба в лицето на некоя гад не е малко.Ма за него имаше цяла тема в която някои хора казаха че нне става за нищо.според вас така ли е
Върнете се в началото
blood23
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 27 Мар, 2007 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още мнения плс.
Върнете се в началото
PeterPan
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 27 Мар, 2007 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blood23 написа:
вече се питам кои да избера между Чакала и Блоу Класс.Чакала е доста голям и тежък но пък картечна стрелба в лицето на некоя гад не е малко.Ма за него имаше цяла тема в която някои хора казаха че нне става за нищо.според вас така ли е

Според мен Чакала си е само за увеселение и за нищо друго - тежко чифте, не е за всекидневно носене. Exclamation
Върнете се в началото
timo
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2007 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

от 5 месеца имам класа и ти казвам че е страшно готино пистолетче! изстрелял съм около 50 халостни и повече от 30 от едни мои патрони които друг пистолет не би издържал! не знам чакала кво представлява но ако вземеш класа няма да съжаляваш!
Върнете се в началото
Kpacu
Мераклия
Мераклия

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2007 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

timo написа:
от 5 месеца имам класа и ти казвам че е страшно готино пистолетче! изстрелял съм около 50 халостни и повече от 30 от едни мои патрони които друг пистолет не би издържал! не знам чакала кво представлява но ако вземеш класа няма да съжаляваш!

Имало ли е пила? Rolling Eyes
Върнете се в началото
BASSKO
HITMAN

Местожителство: Стара ЗагорКа

МнениеПуснато на: Сря 28 Мар, 2007 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За какво ти е пила, повечето бройки са си заводско така, само повече оглеждай като пазариш.....
Върнете се в началото
Grigo
Гърмян заек
Гърмян заек

МнениеПуснато на: Чет 29 Мар, 2007 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

timo написа:

Ще издържи, ще издържи...докато те удари/ти се забие затвора в челото някой ден...Или някоя осколка. На един приятел му иззеха именно Glass, добре че нямаше възможност да изпразни повече от два пълнителя, инак нищо чудно и неговият да се беше пръснал, точно както цамовите. Не си мисли че е особено качествен и можеш да го ползваш за бойно оръжие, или да си правиш експерименти за единият кеф. Това не е шега работа. Тук хората и тема са си пуснали по въпроса, има много цветущи и лаконични снимки, а и не малко случаи знам с пострадали от подобни експерименти... http://forum.oragie.com/viewtopic.php?t=1417
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети