- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Blow Class срещу някои други пистолети
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

кои от тези за сватбарско и за самозащита
Blow Class
37%
 37%  [ 9 ]
Blowf06
29%
 29%  [ 7 ]
voltran aras 2005
12%
 12%  [ 3 ]
blow compact 2002
20%
 20%  [ 5 ]
Общо гласове : 24

Автор Съобщение
Glutton
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 29 Мар, 2007 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оня ден видях един пръснат газеняк! Причината беше самоделно направени патрони и в единият явно беше сложено повечко барут...нямам думи...Предната част на затвора(от към края на цевта) се беше откъснала! Пистолета е никаква марка...купуван от биташка сергиика само едно клас пишеше на него даже и сериен номер нямаше!!! Собственика е жив и здрав и е готов пак да стреля с такива...Но хората са казали че един път става белята така че си кътайте патлаците не ги карайте да правят работи които са им непосилни Very Happy
А сега по темата! Аз съм за блоу компакт понеже е най-лек от всички а е със същата вместимост! Всъщност мисля да си купувам такъв но все още се двуомя! Другото което ми хареса като изработка беше ф06 но определено е доста по масивен от компакта и е по неудобен за носене! Но нали знаете всеки луд с номера си! Хората носят чакали че един ф06 ли нема да помъкнат....имай в предвид че както 700 грама са малко така са и много...Зависи и с какви дрехи ходиш! Аз ходя с по вталени дрехи....и къзи блузки...и да ти кажа че наличието на един такъв си личи... С кобур ли ще го носиш? Дали ще се притесняваш дали е добре скрит или няма да ти пука че някои го видял...Ако аз трябва да избирам бих избрал компакта поради по удобните му свойства за носене!!! Слагал съм ги и двата в гащите и да си кажа чесно ф06 ми стигна до... хахаха
Та първо мери после гледай дизайн...
Поздрави и умната!
BASSKO
HITMAN

Местожителство: Стара ЗагорКа

МнениеПуснато на: Пет 30 Мар, 2007 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се тревожи, приятелю, половин година съм с Ф06 на кръста и го свалям само като фодя до кенефа. 70 кила съм, но в кобур за Берета 92 направо заспива пищова.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nikaru
Човекът с оръжието

МнениеПуснато на: Пет 30 Мар, 2007 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BASSKO написа:
Не се тревожи, приятелю, половин година съм с Ф06 на кръста и го свалям само като фодя до кенефа. 70 кила съм, но в кобур за Берета 92 направо заспива пищова.
Не ти ли пречи докато спиш? В банята е супер неудобно, с едната ръка пищова с другата сапуна.
Върнете се в началото
BASSKO
HITMAN

Местожителство: Стара ЗагорКа

МнениеПуснато на: Пет 30 Мар, 2007 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mr. Green
Върнете се в началото
gunbox
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 01 Фев, 2018 11:42 am    Заглавие: blow class Отговорете с цитат

Аз съм с Voltran Class разликата е само в имената досущ еднакви. От Voltran Class съм много доволен купих го 2009 година още е здрав
Върнете се в началото
gunbox
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 01 Фев, 2018 11:48 am    Заглавие: за самоделни патрони Отговорете с цитат

Това изобщо не го одобрявам едно , че са незаконни и второ пръскат пистолетите. Моля такива коментари за тунинг да се махат. Все пак ГСО не е КНО и е направено от ЦАМ и при опит за преправка се пръска най-много да откъсне пръсчетата на ръчичката стреляща с такава преправка
Върнете се в началото
optimeon
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Вто 13 Мар, 2018 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм с твоето мнение!!! Smile
агенции за недвижими имоти,златни монети,Когнитивни умения,аутизъм
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети