- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Спрингов снайпер?

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Airsoft оръжия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
killah
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 7:41 am    Заглавие: Спрингов снайпер? Отговорете с цитат

амии колко струва, заслужава ли си ... е такива Smile казвайте мнения за спринговите снайпери..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dragunov
Leader of the SPAM army

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 8:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми в http://airsoft-bg.com има един ... Прилича на М24 (е ,поне на мен ми прилича Wink )... Хорнета каза ,че е много добър и си заслужава парите ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Dragony
Мераклия
Мераклия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Апр, 2007 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо беголо наподобяващо М 24 няма на сайта, ма айде..
Моето мнение е следното: колкото и хубав да е един еърсофт снайпер (а мощни снайпери в BG за сега няма), той си остава оръжие само за специфични хора. Т.е. далекобойността му е сравнима с тази на електропневматичните оръжия, а скорострелността, както се досещаш, не е дори близо. И тъй като дистанциите, при които се води престрелка в еърсофт са в пъти по-къси от тези с реални оръжия от такъв клас, един снайперист си е е лесна жертва. Затова, пълноценна игра със снайпер е възможна само за хора, които много, ама много се кефят на идеята. Реално, тях ги отличава не толкова оръжието, колкото начина на игра. Дебнене, промъкване, маскиране. При големи игри всъщност, ролята на снайпериста е повече разузнаване, отколкото "унищожаване на жива сила на противника"
Според мен, за еърсофт снайперист, е задължително гили и второ оръжие. Като прибавиш и нуждата от тежки топчетам, виждаш, че освен особена, тази роля е изискваща и в отношение материално обезпечаване.
Помисли добре, преди да вземеш снайперово оръжие!
да бъдем нежни!

Последната промяна е направена от Dragony на Нед 08 Апр, 2007 10:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Бедуин
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пон 09 Апр, 2007 7:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Снайперовото оръжие в еърсофтинга - оръжие за мързеливите,
тези дето не обичат да тичат, да нахлуват и да превземат...
Wink

Fire
vereni-x
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пон 14 Май, 2007 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ГЛУПОСТИ
ДАНО БЪДЕ СКОРО ВРЕМЕТО КОГАТО ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ ,ЧЕ НЕ Е ТАКА.
На колко метра са ви точни пушкалата?
Аз стрелям с Маруй и Класик арми и съм достатъчно на ясно по въпроса кое до къде стреля точно Mr. Green

това ми е пушката и не виждам проблем да стрелям точно на 50 м с лек тунинг ще покрия и 60-70
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пет 26 Окт, 2007 1:27 pm    Заглавие: Снайпер тийм ВЕРЕНИ Отговорете с цитат

Верени събира снайперски отбор. Тренировките и обучението ще се извършват с еднозарядно(пружинно airsoft оръжие) или автоматично но пригодено за снайпер. На тези който нямат лично оръжие ще дадем или ще помогнем да си намерят. Целта е да сформираме отбор от снайперисти с който да бъдем достоен противник на провежданите вече в България AIRSOFT турнири и игри.
Трябва да сте на минимум 15 години. Полът не е от значение.Членството към друг airsoft отбор не е пречка да членувате и в VERENI SNIPER TEAM. Основно тренировките ще се провеждат в и около гр.Ямбол и Сливен. Ако даден член на отбора пожелае и осигури подходящ за игра терен независимо от това къде се намира на територията на България ще отидем и ще играем.
За записване в отбора : писмо на vereni@gbg.bg което да включва кратка автобиография , интереси,снимка и ако е член на някой отбор- кой е той?
Новак
Новак

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 18 Фев, 2008 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бедуин написа:
Снайперовото оръжие в еърсофтинга - оръжие за мързеливите,
тези дето не обичат да тичат, да нахлуват и да превземат...
Wink

Fire

Донякьде си прав но според мен ще е добре в отбора да ина поне един снайперист.Да бие глави на врага преди да ни е видял Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Airsoft оръжия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети