- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Оптики BARSKA USA
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Оптики
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
WWW.ORAGIE.COM
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

geno77 написа:
тези 3-те от серията AIR GUN — RIFLESCOPES определено ме заинтересоваха Twisted Evil кога да очакваме нещо повече за тях????

Ще ги презентираме когато пристигнат.
Тел.: 02/980-90-90, 0899-151815
Email: office@oragie.com, info@oragie.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Parabellum1914
Снайперист на свободна практика

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За струването на ZEISS Victory Diarange 3 - 12 x 56T не ми беше удобно да питам Twisted Evil Иначе се среща на цени около и над 3500$ в интернет магазините...
Ето малко инфо от извора за тази красавица http://www.zeiss.com/c1256bcf0020be5f/Contents-Frame/6fcbf7697c118fab852571b800497d62
Но си мисля, че ако я повозя на БАМ-а и тя ще се разхлопа Sad

Eddie is my name and the guns are my game!

No need to run- you'll only die tired !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
WWW.ORAGIE.COM
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря 15 Авг, 2007 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Оптиките и биноклите BARSKA USA вече са в магазина. Он-лайн ще бъдат показани в http://Shop.oragie.com
Тел.: 02/980-90-90, 0899-151815
Email: office@oragie.com, info@oragie.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
CityNight
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Пет 17 Авг, 2007 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Parabellum1914 написа:
За струването на ZEISS Victory Diarange 3 - 12 x 56T не ми беше удобно да питам Twisted Evil Иначе се среща на цени около и над 3500$ в интернет магазините...
Ето малко инфо от извора за тази красавица http://www.zeiss.com/c1256bcf0020be5f/Contents-Frame/6fcbf7697c118fab852571b800497d62
Но си мисля, че ако я повозя на БАМ-а и тя ще се разхлопа Sad

Zeiss`a е найстина жестока...от първа ръка казвам...За съжаление цените на такива играчки са и ще си останат далеч над възможностите на средния българин...от гледна точка на заплатите тук ми е малко неудобно да кажа,че си заслужава 5'те хиляди лева,но за мен е наистина най-добрата ловна оптика за която имам знание...

А по темата,наистина,имам познат,който от щатите си взе Barska и я сложи на Хатсан,за сега над година е много доволен,та и аз съм заинтересован от моделите за въздушна пушка.Все още не мога да се убедя,че Лийпърса си заслужава парите за нещо,с което стреляме по мишенки и на не повече от 80'тина метра...за каквито и китайския Еденберг ми върши повече от добра работа,но една такава бих си купил определено...даже при отзивите, които имам за нея бих зи взел и едно варио да видиме дали ще издържи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CityNight
Загряващ
Загряващ

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска Хатсана счупи единберга като вафла...след 100 изстрела почти последователни,и както ми беше писнало...отидох и си купих една Барска 1.5-6х42...първи впечатления от нея : Пълно копие на Гамо Спортер 3-9х32...само дето корекцията на вертикала и хоризонтала е монетна,а не с кранче като гамото...Подсветката е доволно силна,а увеличението на задната леща работи изненадващо добре...като цяло е добре сглобена,само че не държи на натягане,като сяка от по-ниския клас.Хубавото е,че с проекционна скала,което значи,че не можеме да я скъсаме :Р И предната и задната лещи са с антирефлексно покритие,и въпреки,че е glade от вътре,не успях да хвана отражения.Поне е сглобена в Щатите или така пише...до колкото на гамото си пише мейд ин чайна,въпреки,че изглежа по-изпипана. Утре ще я стрелям да видиме Smile Днеска на прострелка се държа доволно...Ако турчина намери начин да я счупи и тая ше побеснея вече...Като цяло за сега мисля,че заслужава 112'те лева.
Върнете се в началото
ivodoc
Тежък случай
Тежък случай

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря 05 Дек, 2007 12:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много.
Не питай.
Има и вграден лазерен далекомер.
Ех, мечтиииии...
LEAPERS-SCR-395AOMDLTS
BAM 51 Unceasing Up FITKO SF-10-40X50B
METEOR AR 1000 MAGNUM + ГП
Не спори с ГЛУПАК!
Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.
Върнете се в началото
johnnyto
Новак
Новак

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 15 Яну, 2008 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте... имам запитване. Значи решил съм да си купя оптика от по-ниския клас... все пак ми е първата такава... Smile първо се спрях на една Barska 4х32 ... за 63 лв май беше. Чел съм че варио оптиката не е много добра за голям откат като цяло, защото много подвижни елементи... много нещо ... лесно се прецаква... ноооо, като взех да разглеждам попаднах на TASCO 3-9x40 .... значи ... като начало е с варио което е + обхваща зуум до 9... , второ има по-голяма леща, което ще позволи на повече светлина да проникне... + , нооо после прочетох че тия таско са май- най-кофтите оптики ... - и като равносметка струва към 80 лв... сега много се колебая, защото първо ще ми е първата оптика, второ не исках да си вземам боклук за 9,99 Smile трето никога не съм стрелял с оптика... т.е. преди време, но то беше за малко и така... пък и ще я слагам на въздушна пушка за 100 лв, така че оптика дето ще виждам врабчето на 1 км не ми трябва, защото сачмата няма да стигне до него... е след като изписах толкова много... какъв съвет ще ми дадете. Ако знаете някои други по-добри в този ценови клас... няма да откажа съвет
Върнете се в началото
Angelmr
Гост

МнениеПуснато на: Вто 15 Яну, 2008 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Таско 4х32АО. Варианта с белия надпис, обаче ще трябва да си нагласиш окуляра така че да ти е оптимално увеличението. Струва 55 лева и това е най-добрата оптика на цена под 100 лева. Следващото нещо са всички липърси, които определено са най-доброто което може да се намери на нашия пазар за пневматика. Гледах оня ден и някъкви БСА, но не помня дали имаха нещо в ниския ценови клас. Но и никой не е дал впечатления още от тези оптики.
Върнете се в началото
johnnyto
Новак
Новак

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто 15 Яну, 2008 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако може малко преводи... защото така като вземете да говорите с много съкращения... все пак съм още новак и доста работи все още не са ми ясни... Какъв бял надпис и т.н.т. и защо тоя дето го бях избрал за 63 лв по "не става" и къде мога да видя... защото до сега общо взето гледах само в тоя сайт оръжие.шоп.... бля бля бля и там имат доста малък избор, представени... а иначе гледах в офи сайтовете на липърс и т.н.т. ама доста скъпи
Върнете се в началото
Angelmr
Гост

МнениеПуснато на: Вто 15 Яну, 2008 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали тез барска не стават. Няма нито един отзив до този момент за тях. Напълно е възможно да са перфектни. В един друг форум, колега се изказа много добре за тази марка. Но за американската им продукция. Не знам дали тук го има този избор.

За надписите. Търсиш оптика с бял надпис tasko4х32AO. Не знам каква ти е пушката. Варианта с златист гравиран надпис също е добра, но има две такива които са минали през ремонт поради отката на Б21 или на хънтър 1250. Но това са едни от най-големите трошачи на оптики, така че на твоята може и да издържи.
Върнете се в началото
rivan
Загряващ
Загряващ

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 18 Яну, 2008 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой знае ли магазин в който има таско 4х32АО

Момчетата никога не порастват,само играчките им стават по-скъпи!
Върнете се в началото
Angelmr
Гост

МнениеПуснато на: Пет 18 Яну, 2008 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От софия последно купувах преди почти една година такава оптика. Smile От магазина в дървеница. Този който е до спирката за техническия. Не знам дали още продават такива, но ми направи впечатление че цената и в други магазини е необосновано висока.
Върнете се в началото
rivan
Загряващ
Загряващ

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб 19 Яну, 2008 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То да беше само с оптиките така....

Момчетата никога не порастват,само играчките им стават по-скъпи!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Оптики Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети