- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Стрелба с КНО след нападение от куче
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Закони и оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Нападало ли Ви е куче на улицата?
Да
59%
 59%  [ 26 ]
Не
40%
 40%  [ 18 ]
Общо гласове : 44

Автор Съобщение
Alien
Gun Freak
Gun Freak

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде да поставим въпроса по друг начин: Бихте ли използвали собственото си оръжие за да защитите някого?
Напр. виждате, че симпатичният помияр, дето се върти пред входа ви, заедно с още 10-ина свои събратя, напада клошар от мургав произход. Ще рискувате ли собствената си кожа, намесвайки се? Ще рискувате ли разрешителното си за оръжие за да спасите човешки живот? Нека да е ясно, че веднъж опитали човешко, кученцата едва ли ще направят разлика между клошаря и детето ви, което е решило да излезе да поиграе само пред блока.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ikonomika
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alien написа:
Хайде да поставим въпроса по друг начин: Бихте ли използвали собственото си оръжие за да защитите някого?
Напр. виждате, че симпатичният помияр, дето се върти пред входа ви, заедно с още 10-ина свои събратя, напада клошар от мургав произход. Ще рискувате ли собствената си кожа, намесвайки се? Ще рискувате ли разрешителното си за оръжие за да спасите човешки живот? Нека да е ясно, че веднъж опитали човешко, кученцата едва ли ще направят разлика между клошаря и детето ви, което е решило да излезе да поиграе само пред блока.

Аз ще го направя. Даже вече съм го правил, но с газов пистолет. Няма да се замисля и с боен стига да съм зареден със стоп патрони, за да съм сигурен, че няма възможности да пострадат невинни хора вследствие на рикушети.
Върнете се в началото
Alien
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво. Само дето в повечето случаи оставят човека за изяждане. След което правят кампания за отстранване на агресивните кучета... Mad
Върнете се в началото
Alien
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво по-точно те притеснява?
Върнете се в началото
ikonomika
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако искаш да тестваш колко са мили кучетата ела се разходи в южния парк към 2 часа през нощта. Дано попаднеш на охранените кучета на оная бабка. Бая ги е охранила и са 100 процентови убийци. Ще те убият за не повече от 5 минути стига да им скимне да го направат. Въпрос на време е тия псета да наръфат някого много сериозно. Засега съм ги виждал само как ръмжат срещу възрастни хора и деца, но не съм ги видял да нападат ама щом ръмжат е въпрос на време и да нападнат.

А щом мислиш, че кучетата са с предимство пред хората значи много ти се е разлопала дъската Laughing Дано само не приличаш на куче, че мое да дадеш фира некоя вечер Laughing
Върнете се в началото
TheBoss
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ти нормален ли си? Или си онзи, за когото писаха, че избягал от Курило преди два дена? Щото като ти гледам броя на мненията май си същия. ПОЖЕЛАВАМ ТИ, ама от все сърце, куче да скочи на гърба на бременната ти жена и тя да направи аборт още същата вечер тъпак такъв. И тогава ще разбереш как съм се чувствал.И ако това не ти стигне, ти ПОЖЕЛАВАМ да те нахапе глутница от побеснели от глад псета, за да разбереш какс е е чувствала онази англичанка в последните си мигове! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Аман от ТЪПАНАРИ!!! Човек иска да влезне във форума, да обмени мисли със съмишленици, да се разведри след тежък ден. А какво става? Попада на лумпенизирани изроди. Айде разкарай се от тук, че ми писна да те чета!!!
КОлеги, извинявайте, че не си сдържах нервите, но всяко нещо си има граници.

Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и
Вселената. За второто не съм съвсем сигурен. (А. Айнщайн)

"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev
Върнете се в началото
TheBoss
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахахахаха, колко си жалък. Иди си купи един водомер, ама от онези старите(намират се още на Женския пазар) и ще разбереш колко си гола вода. Ама аз съм си за еBане, че ти се връзвам. Айде иди си тресни една тъпанарка в банята да освободиш напрежението и спри да спамиш в темата!

"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev
Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alien написа:

Категорично ДА!
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдееееееееееееее, и ти се вкара във филма. Сега психо..., опс, потребителя ще те нападне и теб. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TheBoss написа:
Айдееееееееееееее, и ти се вкара във филма. Сега психо..., опс, потребителя ще те нападне и теб. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Аз имам две немски овчарки, и никога, абсолютно никога не съм нарянявал животно. Имам и пушка но не съм ловец. Стрелбата по живинки, не ми е присъща, но ако се налага да избирам между човек и разрешителното си за оръжие, ще избера човека!

П.П. В ежедневието си за съжаление сме свидетели точно на обратното. От малки дечица с прашки, през пубери с въздухарки, до възрастни олегнали мъже тормозят и осакатяват животните.....

Последната промяна е направена от diver на Съб 01 Дек, 2007 10:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ikonomika
Мераклия
Мераклия

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Инак анкетата върви много интересно. 14 гласували и 47% са били нападани от кучета на улицата.
Върнете се в началото
TheBoss
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

diver написа:
...

И аз съм гледал 8 години шотландска овчарка. Но помиярът не е по-ценен от човека. Факт! Иначе Канис доместикус щяха да са доминиращ вид на Земята. Така че нищо няма да ме спре да "закова" псе нападнало или дори само канещо се да нападне човек. Пък бил той и най-долния циганин-клошар. (ама съм един расист и аз Twisted Evil )

Върнете се в началото
diver
God of War
God of War

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не разбирам. Какво целиш ?! Ако трябва да избираш между човек и куче, без никакви условия какво би направил?!

Сега варянтите да отговориш са два.
1. Избираш човека с което се съгласяваш с икономика и тхъбос.
2. Избираш кучето с което попадаш под собствените си определения от горния пост!

Последната промяна е направена от diver на Съб 01 Дек, 2007 11:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alien
Gun Freak
Gun Freak

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 11:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе колко е разстоянието от 11-та детска градина, до южния парк?
Върнете се в началото
TheBoss
Полковникът
Полковникът

МнениеПуснато на: Съб 01 Дек, 2007 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

diver написа:
Не разбирам. Какво целиш ?! Ако трябва да избираш между човек и куче, без никакви условия какво би направил?!

Сега варянтите да отговориш са два.
1. Избираш човека с което се съгласяваш с икономика и тхъбос.
2. Избираш кучето с което попадаш под собствените си определения от горния пост!

Потребителю, много я разбираш психиатрията. Май без да искам съм познал къде се подвизаваш напоследък. Баща ми навремето е бил икономически директор на Курило, но явно от него време до сега доста са се променили нещата. Т.е. или в отделенията са прекарали интернет, или ви допускат до кабинета на директора и ползвате неговия компютър.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Закони и оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети