- WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН -
УЛ. ИВАН ДЕНКОГЛУ № 7, СОФИЯ 1000 - ТЕЛЕФОН ЗА ПОРЪЧКА: 0899-15-18-15 - ОРЪЖИЕ - AIRSOFT - ЛОВ - ЛОВЕН ТУРИЗЪМ

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Патрони за бой по хора
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие
Предишната тема :: Следващата тема  

Патрони нанасящи най много поражения по човек (без да го убие)
CN
10%
 10%  [ 8 ]
CS
17%
 17%  [ 13 ]
PV
71%
 71%  [ 53 ]
Общо гласове : 74

Автор Съобщение
gogata
Шкодаджия

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Апр, 2008 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено кучешките патрони са най-ефикасни и против хора, според мен.Особено ако са във вариант Supra. Оня ден като се наложи да гръмна 2 пъти по кучето на съседа,което щеше да ме изяде докато излизах от колата, двете гилзи паднаха в колата и не ме питайте какво ми беше на мен после - мамата ми се *** Crying or Very sad. Представям си ако стрелят по теб с това как ще се почувстваш Mr. Green .
Gamo P800
Hatsan mod.80 5.5mm (в очакване на оптика Cool)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
phantassm
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Пет 11 Апр, 2008 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

колко пъти по лошо е от цигарена пепел да ти влезе в окото? Smile
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Пет 11 Апр, 2008 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

phantassm написа:
колко пъти по лошо е от цигарена пепел да ти влезе в окото? Smile

Интересен въпрос, на който за жалост не мога да ти отговоря Mr. Green . Не ми е влизала пепел в очите Mr. Green . Но си беше твърде гадничко Wink .
Gamo P800
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Blood
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2008 9:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами колко време трае ефекта и какви са поръженията от обгазяване? Щото аз съм пробвал на кучета ама на хора незнам. Стрялях с жълта капачка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Blood
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2008 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Опа обърках капачките ама беше със сълзотворна гас, де.
Върнете се в началото
gogata
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Вто 15 Апр, 2008 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blood написа:
Ами колко време трае ефекта и какви са поръженията от обгазяване? Щото аз съм пробвал на кучета ама на хора незнам. Стрялях с жълта капачка.

Любопитно ми е къде го намери това куче, дето да му действа сълзотворен газ? `Щото като ми се наложи да се пазя от овчарката на съседа, първия след халосния ми беше CN Supra и ефекта върху псето беше нулев! Evil or Very Mad Дихателните пътища на животните са така устроени, че сълзотворния или задушливя просто не им действа - ако си гледал репортажи от безредици, където силите на реда ползват сълзотворен газ, ще видиш, че на полицейските кучета не им дреме от него Mr. Green. В твоя случай, по-скоро се е уплашило от изстрела.

П.П. Жълтата капачка е задушлив, не сълзотворен Wink .
Gamo P800
Върнете се в началото
Blood
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Сря 16 Апр, 2008 8:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gogata, възможно е човек. Може пък и да се е сплашило от изстрела. По важното обаче е че отървах крака си. Иначе кой знае как щеше да ме нахапе. Кажи повече за пищовчето дето си го пратил на тази снимка. Валтер какъв? Бива ли го? Моя е CLASS SPECIAL и нещо ми прави проблеми от време на време. Сега имам мерак да си взема газов револвер. Гледах няколко и май си харесах един. Ама дали са по добри от пищовите?Защото бойно при мен май няма да го бъде. Не че документите са проблем обаче КОС нали ги знаеш.
Върнете се в началото
gogata
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Сря 16 Апр, 2008 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blood написа:
Кажи повече за пищовчето дето си го пратил на тази снимка. Валтер какъв? Бива ли го? Моя е CLASS SPECIAL и нещо ми прави проблеми от време на време.

http://gunman.biz/GSO/PPRGSO/p22r/p22r.html Wink

Иначе сравнение с турските като изработка просто не може да се прави. Същото за жалост важи и за цената Neutral . Иначе миналия уикенд на вилата изстрелях 50 немски халосни без засечка Smile . Доволен съм от пистолетчето.
Gamo P800
Върнете се в началото
Blood
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gogata, братле аз моя така май го прецаках. Че като го разглобих от тогава ми прави беля. За CLASS SPECIAL мисля че е китайско. Добре де твоя като го разглобяваш после не ти ли дава някакви засечки? Само отвън ли го чистиш или и от вътре. Специално за цевта не виждам какво може да се чисти.
Върнете се в началото
Blood
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 9:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих. Ти като си стрелял бая патрони, така ли не привлече съседското внимание. Аз стрелям повече от терасата и всеки път се съобразявам да не преча на някого. Хората свикнаха. А и ние сме няколко гамена от блока. Така че си ни знаят.
Върнете се в началото
gogata
Шкодаджия

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Никакви засечки не дава като го разглобявам. Цевта я пълня с WD-40, оставям да поседи час-два и после с клечки за уши я чистя Very Happy. След това смазвам с Балистол. Чувал съм, че за ГСО и WD-40 му е достатъчно, ама съм маниак на темата "чисто оръжие" Mr. Green . А съседите не протестират, щото нямам такива, освен онзи слабоумник с овчарката, който не смее да се покаже пред мен в момента Evil or Very Mad .

П.П. Ние доста се отклонихме от темата, да не ни пляскат модераторите Embarassed ?
Gamo P800
Върнете се в началото
phantassm
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ползвал ли е CS газ варху наркомани и пияни понеже гледам че само лютивката се хвали апък в интернет видях доста лош ефект от цс гас (който го ползват спец частите)
Новак
Новак

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е дрогиран ще е опиенен от дрогата. Едвали ще му подейства. Или по скоро едва ли ще усети каквото и да е. Незнам какво си гледал, обаче оня ще е като зомби.
Върнете се в началото
sobiesku
суббуфер

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет 17 Апр, 2008 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не знам обаче това ме стъписа

http://youtube.com/watch?v=WY2T5DIxLYg

тия наркомани май от нищо не се влияят
Върнете се в началото
krimi
Гост

МнениеПуснато на: Пет 18 Апр, 2008 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

днес отидох и казах кутийка PV SUPRA онази ми извади една видях капачката - тъъмно кафява но сега се прибирам и гледам пише само ПВ викам си сигурно са спестили супра трябва да са супра но видях 20mg ...а не 45 Smile разбрахте накъде бия нали

въпроса ми е имат ли пак хубаво действие ПВто (не супра)?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    - WWW.ORAGIE.COM - ОРЪЖЕЕН И ИНТЕРНЕТ ОРЪЖЕЕН МАГАЗИН - Форуми -> Газово и сигнално оръжие Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети